Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasza Średnia Na Pierwszy Semestr ?


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi może coś 5-5.10 ;p

Bo jeszcze nie wystawiali

 

 

@Down

Zajebisty avatar ;):D

 

@Edit

 

Z infy - 6

Historia - 5+ (u mnie na półrocze mogą być + i - )

Muzyka - 5

Plastyka -4 (połowy prac nie oddałem ;)

Polski - 5 +

Przyroda - 5+ (duuużo męki );]

Matma - 5+

W-F - 5

Religia - 5

technika - 4 :angry: o.O <_<

 

 

A reszty to nie wiem

 

A reszty to nie wiem.??? Po prostu reszty nie masz ! Nie rozmieszaj nas/mnie takie oceny mozna uzyskać tylko w podstawowce xD

 

Moja średnio to ok. 5-5.20 ;p

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam małą średnią nigdy mi się uczyć nie chce ;> Mam coś koło 3.4 ;)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

2,4 ^^ 2gim :D gdyby bym na jeszcze na wszystkich lekcjach to może 3,0 było by ^^ i gdybym nie był w ch.. leniwy ;d

 

ps : można mieć 1 z gegry bo ja mam a co ty powiesz że moja koleżanka ma 1 z wf?^^ i popraw na ferie :D

Opublikowano

2.79 ^.^ ( 3 gim) ale 3.6 + (max 4,0 ) :P musi być w 2 żeby do lo sie dostac :P

Cheats are like heroine

z początku bawią i cziesza

pózniej nie mozesz bez nich wytrzymac

ostatecznie nie mozesz przestac

a konsekfencje ich urzywania nie sa zbyt ciekawe

 

 

Miszcz Ortogravi

Opublikowano

1.54 6 klasa xDDD

 

Nie masz sie z czego cieszyć. ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Gimnazuj jak ja bym tam chcial wrócić :D no ale jestem 1LO i nie wiem po co komu moja srednia ale wynosi ona 3,5

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

Blue-Berry zawsze tak jest ja teraz myśle ja nie moge 2 gimnazjum i trudno idzie jak ja cchce do podstawówki a będe w liceum to będę mówił ja chce do gimnazjum zawsze tak chyba jest.

 

Ja mam 4.0 w zaokrągleniu chciałbym wyjść chociarz na 4.5 :P

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...