Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasza Średnia Na Pierwszy Semestr ?


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :huh:

 

Pochwalicie się swoją średnia na pierwsze półrocze :P

Moja osobiście wynosi 3.9, a jestem w 2gim :)

Możecie podawać także oceny z poszczególnych przedmiotów, ale nie musicie ^^

 

1377531174-U173186.png

 

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja dokladnie nie weim bo sie tym nie interesuje, chyba 2.50 w 3 Technikum

 

@dordo12

 

Jak mozna miec z gegry 1 :D Co jak co ucze sie zle a wrec w ogole, ale wiadomosci z gegry to mialem przyswojone juz w zerowce :D

 

@EDIT

 

Juz wiem, mam 2,18

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

u mnie jeszcze nie wystawiali ocen dopiero za tydzien wiec najwyzaj dam edita chyba ze temat wyladuje w koszu a pewnie wyladuje xD

 

ale mam jakies 2,x

 

@Reaver

 

ladny wkret...

Opublikowano

3,64 1Tech.

 

@2xup

To jak możesz mieć 3,5? Ładny wkręt...

"prawie all przedmioty to 2 tylko jeden to 4 :P"

haha

368216.png

Opublikowano

Mi może coś 5-5.10 ;p

Bo jeszcze nie wystawiali

 

 

@Down

Zajebisty avatar ;):D

 

@Edit

 

Z infy - 6

Historia - 5+ (u mnie na półrocze mogą być + i - )

Muzyka - 5

Plastyka -4 (połowy prac nie oddałem ;)

Polski - 5 +

Przyroda - 5+ (duuużo męki );]

Matma - 5+

W-F - 5

Religia - 5

technika - 4 :angry: o.O <_<

 

 

A reszty to nie wiem

1282649553-U148832.jpg

Opublikowano

4.0 w I klasie LO. Tak dla porównania to powiem tylko, że w 3 gim miałem 5.0 i myślałem, że w lo będzie tak samo ... ;D

16.04.2010r - 666 postów :-).

Opublikowano

Co Ty oO . To jest średnia na 1semestr nie na koniec roku :P U mnie nie ma na semestr paska ^^.

74431642664977353071.png

Opublikowano

@da wild

Kogo czeka tego czeka...

 

@Topic

Według mnie ważniejsza jest wiedza praktyczna...

Co z tego że wiem jak np działa jakiś przyrząd i z czego jest zbudowany skoro nie umiem go wykorzystać w praktyce?

 

@Aaa a co do średnich to i tak pewnie 1/2 jest fałszywa :)

07be881a3e09b3d3.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...