Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2]-»[ProMC]«-[FreeBuild]-[Dedyk]-[NonPremium]-[Areny]-[100 Slotów]-[Wiele Warpów]


Turbo23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bannermca.png

==================================================
strzalka.png Nazwa Serwera: FreeBuild + Działki - ProMC
strzalka.png IP Serwera: ProMC.pl:25578

strzalka.png IP TeamSpeak3: ProMC.pl


Strona:

http://www.ProMC.pl/

strzalka_prawo.png Wersja Serwera: 1.6.2
strzalka_prawo.png Sloty: 100
strzalka_prawo.png Rodzaj: Free Build
strzalka_prawo.png Typ Serwera: Dedykowany
strzalka_prawo.png White-List: Nie
strzalka_prawo.png Premium: Nie
strzalka_prawo.png Nether: Tak
strzalka_prawo.png TheEnd: Tak
strzalka_prawo.png PvP: Tak(Tylko na Survival)
strzalka_prawo.png Zwierzeta: Tak
strzalka_prawo.png Pluginy: PlotMe,Essentials i inne potrzebne.

==================================================
Administracja

Head Administratorzy :

[HA] BigMen7891
[HA] WildFire

Administratorzy :

[A] KapecXD

[A] Zbysiu172

[A] IceTube

Moderatorzy :

[MOD] Cokin

[MOD] PolskiDresiarz

[MOD] Pitcherxd


==================================================

Sponsorem serwera jest FreeShoutcast
Ogólnie jest to reaktywacja serwera z wersji 1.2.5, postaraliśmy się odtworzyć to do minimetra zostało też dodane troszkę modyfikacji które już mamy w 1.6.2.
Mamy automatycznie resetujący się tartak.
Działki 30x30 (oddzielna mapa)(2 działki na gracza).
Wejdź i się sam przekonaj czy warto

/dzialka - Dostajesz działkę (automatycznie 30x30)
/zajmij - Dostajesz działkę na której stoisz
/dodaj - Dodaj kolegę do twojej działki
/usun - Wyrzuć kolegę z twojej działki
/wyczysc - Czyścisz wszystko z działki
/p deny - Blokujesz wejście danego gracza na działkę.
/p undeny - Odblokowujesz wejście danego gracza na działkę.
/dom - Teleportuje cie na pierwsza działkę.
/dom2 - Teleportuje cie na druga działkę.

==================================================
Różnego rodzaju rozrywki!

Areny,Mobareny,Wyscigi,Eventy i inne.
==================================================

ARENY!

PaintBall
/pb join - dołączasz do areny
/pb leave - wychodzisz z areny

1VS1
/1vs1 dolacz - dołączasz do areny
/1vs1 wyjdz - wychodzisz z areny

Spleef
/spleef join - wchodzisz na arene
/spleef leave - wychodzisz z areny

CaptureTheFlag
/ctf join - wchodzisz na arene
/ctf leave - wychodzisz z areny

MobArena
/ma j <lubice|piramida> - wchodzisz na arene
/ma leave - wychodzisz z areny

==================================================
Kilka screenów z serwera.
uzih.png
bbil.png
riys.png
j9n.png
upi.png
b8gk.png
vtgo.png
nsc4.png
yoik.png
n3vc.png
2sb0.png
owsm.png
y23o.png
baoh.png
w463.png
h0m.png
bksb.png
l6zb.png
wdpq.png
4y05.png
eozr.png
20130602145743.png
20130602150143.png
20130602150125.png
20130602150048.png
2e4x8ag.png
==================================================

Czekamy właśnie na ciebie!

Opublikowano

A jakiś nabór do administracji macie?

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Trzeba troche pograc na serwerze i sie z nim zapozna to napewno kiedys awansujesz i musisz sie dobrze zachowywac :)

Opublikowano

Nie polecam. Odrazu wbiłem na serwer to admin mnie dedał. Nabrałem trochę itemków to też mnie dedł. Startowe EQ straciłem, niby oddał lecz później znowu bez powodu mnie zabił... Nawet głupich itemków nie oddał. Bany/kicki za nic dostaję..

 

Pzdr.

Opublikowano

Polecam server!

Miła administracje , brak lagów , przyjemnie sie gra.

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Kiedy jakiś event?

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Dzis Odbyl sie event było nim rozdawanie jajek spawnujacych moby,złotych jabłek,ukryta skrznka z wartosciowymi itemami takimi jak diamety,stół do enchantinugu,enderchest,jajka spawnujace,byly takrze zrespione 2 smoki i 2 Witchery kazdy dostal po strzale i łuku infinity,Zabawa byla fantastyczna! Zapraszam moze dzis wieczorem odebedzie sie nastepny event

Opublikowano

Nie polecam.
z 1.6.2. nie zajedziecie daleko bo 50% osób nie potrafi zainstalować albo myśli że jest tylko dla premium ;_________________; (oh god... whay?)

4 osoby całego serwera nie ogarną. Poza tym jest mało osób, mało osób - mało rozrywki, rozreklamujcie porządnie, jak bd 50 osób może zacznę wchodzić.|
Nie licząc tego wyżej, mapa niechlujnie wygląda, coś podobnego jakbyście ściągali projekty, MV export i world editem pokopiowali i powklejali <rzygi> (nic specjalnego, ani naturalnego)

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

ja cie człowiku nie zmuszam niechcesz niegraj droga wolna ,mało rozrywki no chyba nie aren jest sporo mało osób owszem ,a tak wgle miałes kiedys serwer mc ,co prawda promc to nie jest moja serwerownia ale jestem adminem wiec wiem cos o tym troche

Opublikowano

Super serwer. Wygrałam range stałego gracza. Administracja miła i pomocna. Działki są w odpowiednich rozmiarach ; P

Nic dodać nic ująć! :)

Pozdrawiam.

 

Mój nick na serwie: Klolli

8wlpa9.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...