Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SPECIAL-PVP] [SUPER SERWER PVP!][40 SLOTOW][0 LAGÓW!][Bonusowe skrzynie][Super budowle][40S][CLANY][ZAPRASZAMY!]


Antansher

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MinecraftBanner.png
SPECIAL-PVP
infokf.png
Typ serwera: Dedyk
Typ serwera: PVP
Iloc slotów: 40
Ip serwera: s132.csrv.pl:31485
Zwierzęta: Tak
Potwory: Nie
PvP: Tak
Nether: Nie
Premium: NonPremium
WhiteList: Wyłączona
admd.png
Dash Jasiu946
plug.png
Odpowiednio dobrane.
infodod.png
Istnieje mozliwosc zakupu vip, na serwerze istnieja clany, oraz jest ok. 25 ukrytych skrzyn.



ssy:

 

T8Ro4Oy.jpg?1

bNWGeTk.jpg?1pyV7axl.jpg?1

 

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Dopiero wystartował, poczekaj aż się rozwinie,

 

Zapraszam



Zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Z prezentacji prawie nic nie można się dowiedzieć :P Dopisz parę zdań, dodaj kilka zdjęć z serwera i od razu będzie to lepiej wyglądać :D

 

Jeśli poprawisz prezentacje możliwe, że wpadnę :D :D :D

Opublikowano

Brawo dla Pana Administratora - Dasha. Mieliśmy no powiedzmy najlepsze eq zabijalismy doslownie wszystkich a P.Dashowy wyjechal koledze (mrvirusowi) z banem pod tytułem "Kill Aura" ... Następnie ja nie mogąc powstrzymać agresji zacząłem używać wulgaryzmów ale delikatnych. Po czym zostałem zabity i zbanowany.

 

Taka rada dla Pana.D - Naucz się zabijać bo z lekcji płakania masz 6+ ;)

Opublikowano

Brawo dla Pana Administratora - Dasha. Mieliśmy no powiedzmy najlepsze eq zabijalismy doslownie wszystkich a P.Dashowy wyjechal koledze (mrvirusowi) z banem pod tytułem "Kill Aura" ... Następnie ja nie mogąc powstrzymać agresji zacząłem używać wulgaryzmów ale delikatnych. Po czym zostałem zabity i zbanowany.

 

Taka rada dla Pana.D - Naucz się zabijać bo z lekcji płakania masz 6+ ;)

 

I kto to mówi, haha... Zalecam 336623_db507bb116fb.png

I ty możesz nauczyć się zabijać, bo na cheatach jesteś nikim. :)

 

@Czekam jeszcze na trzeciego oszołoma, i lizusa ;)

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Łamanie regulaminu przez autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...