Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SleshCraft [1.6.2] Master Of PVP ! [Wyborny Serwer PVP] UKRYTE SKRZYNKI+ Płatne Magazyny za Serwerową walute ! Gildie za itemki! [Polecam]


Xebol_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

>R

 

>E

 

>K

 

>L

 

>A

 

>M

 

>A

SleshCraft

1374311557-U378864.png

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do rozgrywki na naszym serwerze :)

Serwer nie znudzi ci się tak szybko gdyż, mamy do zaoferowania:

napis_informacje.png

-Przeróżne itemy porozrzucane w skrzyniach na mapie.

-Magazyny, które można kupić za wirtualne pieniądze.

-System Frakcji (Klanów), w którym tworzymy własną drużynę Pierścinienia :P

-Sklep serwerowy w, którym możemy kupić przeróżne itemki przydatne w walce.

-Automatyczny Item shop w którym można kupić rangi takie jak:

- IronMember

-GoldMember (Planowany)

-DiamondMember

ItemShop Serwera: sklep439.crafthost.pl

IP Serwera: s5.crafthost.pl:25940

PvP: To logiczne, że tak :P

Vip: Tak <3

Nie Będę obijał w bawełne zapraszam do wspólniej gry :)

Pozdrawiam Xebol_PL

Kilka ss'ów dla potrzeby :)

post-696502-0-31969500-1375453663_thumb.pngpost-696502-0-85866600-1375453689_thumb.pngpost-696502-0-26221600-1375453698_thumb.png

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam do komentowania serwer'a. Każdy Pozytywny komentarz liczy się dla nas ! Serwer się rozwija !

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Zapraszam zapraszam , brakuje tylko nam wasz na serwerze bez wasz jest smutno :(( . Przybywajcie grajcie innych zabijajcie :)

Opublikowano

Prezentacja nie jest najlepsza :P Dodaj kilka zdjęć, dopisz parę zdań i będzie lepiej :) A jeśli chodzi serwer to nawet ciekawy :D 7/10

Opublikowano

Dzięki za miłe komentarze :) @UP Dobrze wedle twoich rozkazów :) PS. Zdjęć teraz nie dodam, gdyż buduję nową epicką mapkę, którą ok. 7 Dni będę budował mam nadzieję że wtedy częściej będzie pełny serwer :)

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

wchodze na serwer, kid mod zabija. Dziekuje, do widzenia. Poleca ktos serwer gdzie administracja 15 + ?

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

KidMod nie jest od prowadzenia serwer'a. Jest to ranga ogarniająca chat, która banuje cheaterów, jailuje grzesznych, mutuje spamiące dzieci..

 

Ja tobie podziękuję, za taki komentarz... KidMod to zwykły gracz tylko z dodatkowymi komendami.. Więc proszę tu nie krytykować, jak nie rozumiesz..

 

Proszę o usunięcie komentarzu Pana @UP...

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Dzięujemy za miłą ofertę, może przyjmę propozycję.

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...