Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] pare pluginów, daje lajki i najlepszą odpowiedź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, nie wiem jak nazywają się niektóre pluginy i jak je skonfigurować. Jakbyście mogli dac linki od tego jeszcze ;/

 

 

 

1. Potrzeba mi plugin na ''HP nad głową gracza, oraz mobów i zwierząt'' na serwerze, i jak to skonfigurować.

 

 

 

2. Ze można robić NPC na serwerze, ze mogą chodzić, handlować z nimi, kupować sprzedawać, itp.

 

 

 

3. Jak ochronić się przed atakiem botów na serwerze? Co muszę zrobić?

 

 

 

4. Mam plugin essentials, i czytałem na jakimś wątku ze FORCE OP istnieje, i ze jest luka w ESSENTIALS. Ze gracz może sobie dać OPa. Polecacie inny plugin niż essentials?

Opublikowano

Lista Pluginów:

 

HealthBar

 

Citienz

 

AntiCheat

 

Konfigurować pragtycznie nie czeba,chyba że cchesz

 

Opublikowano

Do Citizens potrzebujesz DtlTraders żeby handlować.

Antybot - NoCheatPlus

 

Żeby chronić się przed Force OP wystarczy zablokowac odpowiednie komendy.

Opublikowano

Takie coś mogłeś zgłosić na policję, oraz do hostingu na którym swoi serwer. Mój kumpel coś w tym stylu został zaatakowany, włożył dużo kasy w serwer, w płatne reklamy, włamali się na serwer dali sobie OPA, i innym graczom tez , zgłosił to do prokuratury, a prokuratura się tym zajęła.

 

 

Co do pluginów, trzeba coś konfigurować w Healthbar?

Opublikowano

Jeżeli chodzi o ochronę przed botami to wystarczy zbanować

jednego na IP, wszystkie się wtedy pobanują bo mają jakby 'fake ip',

albo po prostu wyłączyć i włączyć serwa.

Opublikowano

Do Citizens potrzebujesz DtlTraders żeby handlować.

Antybot - NoCheatPlus

 

Żeby chronić się przed Force OP wystarczy zablokowac odpowiednie komendy.

powiesz jakie ? ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...