Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Komputer mi się wyłącza podczas grania/oglądania filmów itp.


_PsychoPl_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ostatnio zaczęło mi się zdawać że po zmianie karty graficznej mój zasilacz przestał wyrabiać (komputer się wyłącza podczas grania,oglądania filmów itd. jedyne co mogę jeszcze robić to przeglądać strony internetowe). Mój tata twierdzi jednak, że jest on dobry. Sprawdzałem czy przypadkiem coś się nie nagrzewa, lecz nic takiego nie zaobserwowałem.


To mam w kompie:

Nvidia GeForce GTX 550 Ti

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 5400+

acpi x64-based pc

Modecom premium 500

2x 1 GB ram od GoodRam


Jeśli wiecie co może być nie tam to proszę pomóżcie



tCGj4L.png

Opublikowano

99% wina zasilacza niemarkowego. Nic innego na pierwszą myśl nie przychodzi do głowy. Zrób też screen z programu HWMonitor podczas gry/oglądania filmu

Opublikowano

Tragicznie wysokie temperatury, komp do totalnej rozbiórki i dokładnego wyczyszczenia + nałożenia od nowa past termoprzewodzących. Daj do serwisu albo zrób sam.

Opublikowano

1. Zbijanie temp-Czyszczenie kazdego podzespolu spręzonym powietrzem

2.Zmiana zasilacza na Deus G1 500 W (gtx 550ti Prądożerna karta)

1374504508-U558502.png

Opublikowano

 

1. Zbijanie temp-Czyszczenie kazdego podzespolu spręzonym powietrzem
2.Zmiana zasilacza na Deus G1 500 W (gtx 550ti Prądożerna karta)

 

od kiedy 550ti jest prądożerną kartą?

 

//nie offtopuj

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Już jest okej. Pomogła wymiana pasty na procesorze :)

@up
powiem Ci, że ta karta zła nie jest, mi się jej bardzo dobrze używa

tCGj4L.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...