Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DAMAGE] [BETA] [NACJE] [NAGRODY W POSTACI REALNYCH PIENIĘDZY!] [MASA ATRAKCJI] [YT] [ W E J D Z ! ]


Xtronix856

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OKOKpng_nnshanq.png

IP: s153.csrv.pl:58048

Sloty: 40

Admin: S3ba

TS: na samym dole ;)seeerweer_nnshqpr.png- Za górami za lasami wybuchającymi Creeperami i poje***mi mobami był sobie SERWER DAMAGE.

- A tak na serio... Możecie zagrać na serwerze DAMAGE w wersji beta.
- Czym różni się serwer beta od od pełnej wersji 2.0/3.0 ? Znajdziesz to niżej.
- Pierwsze dwie najszybsze osoby bedą mogły zdobyć działke vip w bardzo niskiej cenie( w sensie za kase w minecrafcie). Po zakupie działki dam tez range Super VIP
- Aktualnie serwer bedzie w wersji 1.5.2 , ale po update na wersje 1.0( w ciągu tygodnia max 2) bedzie w wersji 1.6.2
- Rekrutacja prawie na pewno będzie otwarta na modków itd.
NAGRODYpn_nnsrhps.png
- Co miesiąc odbywać sie bedzie losowanie jednej osoby, która odtrzyma Range SUPER VIP , Działke VIP , ORAZ 10zł przelew ew. doładowanie na karte. ( jak brać udział w losowaniu ? Wystarczy udostępnić na swoim Facebooku Fanpage serwera damage oraz kanał yt )

 

- Dla stałych graczy, rezerwacja slota.
-Specjalne działki dla stałych graczy

YOUTUBEpn_nnsrhpq.png

- Zycie serwera będzie publikowane na kanale YouTube pod nazwą PolishDamage

 

-Specjalne rangi YT+itemy za wrzucenie filmików z życia serwera DAMAGE + itemy
BETApng_nnsrhpn.png
- Jest to serwer w wersji beta jako DAMAGE 1.0
- Wersja DAMAGE 2.0 Nacje, Town ,Labirynt, Poprawki terenu
- Wersja DAMAGE 3.0 zawierać bedzie Questy, Frakcje, Nowe Areny, Dangeon , Parkour

Dlaczegow_nnsrhpw.png

- Miła i bardzo pomocna administracja (Jeżeli ty bedziesz dla nas miły to my też bedziemy)
- Ciekawa mapa? Działki nie sa zrobione na odpie**ol na płaskim terenie. Są starannie rozmieszczone po dżungli
- Podział działek na kolonie(nacje) co zwieksza wydajność serwer= Mniejszy ping
- Ciekawy system zarobku bez używania "jobsów"
- Dużo aren w tym ( Paintball z mapą częściowo wzorowaną na Toujane z Call of Duty 2)
- 2tyś zł na utrzymanie serwera
- FanPage, który pozwoli Ci śledzić poczynania serwera
- Inny serwer nie prowadzi losowania w którym są do wygrania realne pieniądze + działka i ranga vip.
RANGIpng_nnsrhpa.png
- Gracz , SuperGracz, Budowniczy, VIP, SuperVip, YT
TS

IP: ts.minecraftowi.pl

Kanał: ~SERWER~DAMAGE

hasło: logi856

Za wszelkie błędy ortograficzne z góry przepraszam =)

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

Jeżeli można to się zgłaszam do udziału w filmiku :D Co do "Dojdzie serwer TS =) Czy mumble tez jest dla was ok ?" Preferuje TS3, więc będę obstawiał za tym oto programem :)

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Tak na stałe jest =) A do tych co chcą brać udział w filmiku to w sobote by sie coś nagrało. Jak macie jakies ciekawe pomysły na filmik to pisać PW.

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

OK no to mamy ts:

 

IP: ts.minecraftowi.pl

Kanał: ~SERWER~DAMAGE

hasło: logi856

 

To ja się wtrącę. :)

Cieszę się, że zdecydowałeś się korzystać akurat z naszego TeamSpeak'a. :)

Oraz taka mała niespodzianka, przed chwilą ustaliłem z Moniką, że powstanie ranga "Server Damage" specjalnie dla Was, czyli graczy tego oto serwera.

 

W razie problemów na TS służę pomocą, po wejściu na TS należy udać się do kanału "Prośba o Registerkę." i czekać na rangę "Zarejestrowany". :)

 

Widziałem także pytania czy TS jest na stałe. My jako administracja całego TeamSpeaka dbamy o to aby było tam jak najlepiej i aby stał jak najdłużej, więc szybko nie upadnie. :) Mam również nadzieję, że S3ba pozostanie u nas jak najdłużej. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...