Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] KWADRATOWA MASAKRA [2 DRUŻYNY] [RED vs. BLUE] [MAXIMUM ZABAWY] [DOŁĄCZ JUŻ DZIS!]


CreeperMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<p>                                                                                                                 <span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">     <span style="font-size:48px;">Cześć!</span><br />
<br />
<br />
<br />
Już dziś mam Przyjemność zaprosić was na Nasz nowy serwer <span style="color:#ff0000;">KWADRATOWEJ MASAKRY!</span><br />
<br />
<br />
Dla nie wiedzących co to <span style="color:#ff0000;">Kwadratowa Masakra</span>:<br />
<br />
<br />
- 2 Drużyny, <span style="color:#ff0000;">Red</span> i <span style="color:#0000cd;">Blue</span>!<br />
<br />
<br />
- Exp,Surowce ze Stone!<br />
<br />
<br />
- 3 <span style="color:#800080;">Życia</span><br />
<br />
<br />
- Bez komend TP,Spawn,TPA<br />
<br />
<br />
-Specjalne Plug-In'y pod właśnie ten Tryb gry<br />
<br />
<br />
Cel? <span style="color:#ff0000;">ZMASAKROWANIE WROGIEJ DRUŻYNY</span><br />
<br />
<br />
Pod koniec Gry będzie <span style="color:#ffd700;">WIELKI FINAŁ</span>!<br />
<br />
<br />
W <span style="color:#ffd700;">WIELKIM FINALE</span> Może ostać się tylko 1 Drużyna<br />
<br />
<br />
Jaka to będzie drużyna? To Zależy od was!<br />
<br />
<br />
<br />
                                                                                    <span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:48px;">Administracja:</span></span><br />
<br />
<br />
<br />
<br />
                                <span style="font-size:36px;">Drużyny:</span><br />
<br />
<span style="color:#ff0000;">Red:<br />
<br />
-Kamil4559<br />
-Piotrek4559<br />
-</span></span></span><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">MrMaKsI99R</span></span></span><br />
<span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">-TheKajzera</span></span></span></p>
<p><span style="color:#ff0000;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;">-LebeL</span></span></span></p>
<p>-<span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;background-color:rgb(41,41,41);">Kamil155</span></span></span></p>
<p><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">-abhar</span></span></span></p>
<p><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">-KaviTM</span></span></span></p>
<p><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">- Spejson</span></span></span></p>
<p><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">-ASSHunterz</span></span></span><br />
<br />
<span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="color:#0000cd;">Blue:<br />
-</span></span><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="color:rgb(0,0,205);">Razor752</span></span><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"> </span></span><br />
<span style="color:#0000cd;">-<span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">Miss_limoneczka</span></span> </span><br />
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:#0000cd;">-MrCracku<br />
-MineU11<br />
-Namber99</span></span></span><br />
<span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="color:#0000cd;">-Paxon96<br />
-Kcin<br />
-Baran</span></span><span style="color:#0000cd;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">246810</span></span></span></p>
<p><span style="font-size:18px;"><span style="color:#0000cd;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">-MrMilo125</span></span></span></p>
<p><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">-MaximusEleos<br />
<br />
<span style="color:#afeeee;"><span style="font-size: 24px;">Liderzy:</span></span><br />
<br />
<span style="color:#ff0000;"><span style="font-size: 24px;">Red: ASSHunterz</span></span><br />
<br />
<span style="font-size: 24px;"><span style="color:#0000ff;">Blue: Baran246810 (Dem0n)</span></span></span></span><br />
 </p>
<p><br />
<span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">            <br />
<br />
<br />
<br />
<br />
Crafting <span style="color:#800080;">Życia</span>:<br />
<br />
<br />
<Zdjęcie zostanie dodane Potem <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/wink.png" title=" ;)" /> ><br />
<br />
<br />
<br />
<br />
IP Serwera: <span style="color:#ff0000;">Zostanie dodane Potem <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/wink.png" title=" ;)" /></span><br />
<br />
<br />
IP Ts3: </span><span style="color:#00ffff;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">91.239.67.146:1025</span></span><br />
<br />
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">Data Startu: <span style="color:#ff0000;">22.07 O godzinie 14:30 - 15:00 lub troche później.</span><br />
<br />
<br />
KONIEC PISANIA PODAŃ!!!! NASTĘPNE PODANIA NIE BĘDĄ Akceptowane.<br />
<span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:48px;">Dzięki za Uwagę </span></span></span></span></p>

Opublikowano

Wiek:13


Team Speak:tak


Znajomość Ortografii:9/10


Na ilu kwadratowych grałeś:to jest pierwsza, ale myślę że sobie poradzę


Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji,gdzie musisz współpracować:Staram się współpracować, jeżeli mnie nie obrazi to myślę, że będzie fajnie


Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób:
Jeśli byliby to ogarnięci ludzie to raczej tak



Nick w Grze:piotrek4559


Wiek:13


Team Speak:Tak


Znajomość Ortografii:10/10


Na ilu kwadratowych grałeś:To jest pierwsza, ale poradzę sobie


Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji,gdzie musisz współpracować:raczej dobrze


Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób:
Tak jak mój kolega, jeśli są ogarnięci to tak

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano

Nick w Grze : MrMaKsI99R
Wiek : 14Lat.
Team Speak : Tak posiadam .
Znajomość Ortografii : 9/10 (Każdemu zdarzają się błędy ; )
Na ilu Kwadratowych grałeś ?: Na około 2/3 .. ( Mam nadzieję, że na tym serwerze zostanę długo, oczywiście jeśli się dostanę ; )
Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji, gdzie musisz współpracować : Proste, albo wbijamy wszyscy na Team Speak i dogadujemy się w różnych sprawach lub piszemy sobie na PW wiadomości itd. Lecz najpierw trzeba się jakoś poznać ; )
Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób : Tak, nie jest to bardzo dużo osób więc spokojnie dałbym radę .
W jakiej drużynie chciałbyś być ? RED czy Blue ? : Chciałbym być w drużynie RED .

Opublikowano

Nick w Grze:TheKajzera


Wiek:18


Team Speak:Mam


Znajomość Ortografii:Wystarczająca


Na ilu kwadratowych grałeś:Na bardzo wielu, nie jestem w stanie ich wszystkich zliczyć.


Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji,gdzie musisz współpracować:Ja jestem osobą która zawsze sie dogaduje łatwo z innymi i w grze i w realu.


Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób:No ba, na wielu kwadratowych byłem liderem drużyn bo ja sie staram i jestem ogarnięty i umiem prowadzić druzynę.


W jakiej drużynie chciałbyś być? RED czy BLUE ?
: Moze być BLUE bo widze ze tam nie ma nikogo.

Opublikowano

Nick w Grze: Razor752
Wiek: 15
Team Speak: Tak
Znajomość Ortografii: Wysoka :)
Na ilu kwadratowych grałeś: 2 z sezonu 3 i jednej z 5
Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji, gdy musisz współpracować: Jeżeli nie piszczą, nie proszą o itemki co kilka chwil i się nie rządzą to dobrze się nam powinno współpracować ;)
Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób: Zależy od zespołu :)
Chciałbym być w drużynie razem z Paxon96

Opublikowano

Nick w Grze:Kcin

Wiek:15

Team Speak:Pewnie

Znajomość Ortografii:Wysoka

Na ilu kwadratowych grałeś:Kilku Ale Wiem Oco Chodzi :).

Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji,gdzie musisz współpracować:Myślę Że Sę Poradzę , Zawsze Pomogę I Się Zapoznam.

Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób:Pewnie Że Tak.

W jakiej drużynie chciałbyś być? BLUE

mca.png


Opublikowano
"Nick w Grze: Paxon96

Wiek: 17

Team Speak: Tak

Znajomość Ortografii:Tak

Na ilu kwadratowych grałeś: Koło 5

Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji,gdzie musisz współpracować: Zawsze umiem się dogadać, i potrafię świetnie współpracować w szczególności gdy jest zgrany zespół.

Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób: Tak. I nie chce abyś myślał, że pisze tak bo koniecznie zależy mi na tym aby dowodzić. Ale wg. mnie dowódcą drużyny powinna być osoba ogarnięta i przynajmniej 16+, żeby nie było "gimbusowych" kłótni, itp.


Liczę na dodanie ;)"

Podanie Paxon96-a

Opublikowano

Nick w Grze: KaviTM


Wiek: 14


Team Speak: Tak :).


Znajomość Ortografii: Myślę że ogarniam ;d.

Na ilu kwadratowych grałeś: Na 4 z czego wszystkie były nie ogarnięte :G


Jak radzisz sobie z nieznanymi osobami w takiej sytuacji,gdzie musisz współpracować : Jeśli team jest ogarnięty to sobie poradze , lubię pomagać itp :D.


Czy potrafisz Dowodzić zespołem składającym się z 10 osób: Taak :P.


W jakiej drużynie chciałbyś być? RED czy BLUE?
Niewiem ale niech będzie RED

Opublikowano

Może przez pierwsze 2 dni będzie okres pokoju? Żeby zrobić eq i jakieś fajne zamki.

 

EDIT: może już start jest w końcu full wl :D

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano

Będzie 1-2 h od spawnu non PVP.Bitwy będziemy ustalać w danych godzinach.Złamanie tej zasady grozi Zbanowaniem na 3 dni osób uczestniczących w Ataku.Przekaż kolegom ;)



Start zapowiadany na 14:30 Wzwyż.Wystąpiły problemy z pluginem ale to już się naprawia.

Opublikowano

&nbsp;

Będzie 1-2 h od spawnu non PVP.Bitwy będziemy ustalać w danych godzinach.Złamanie tej zasady grozi Zbanowaniem na 3 dni osób uczestniczących w Ataku.Przekaż kolegom ;)

 

 

Start zapowiadany na 14:30 Wzwyż.Wystąpiły problemy z pluginem ale to już się naprawia.

 

 

&nbsp;

 

Spoko a kiedy start?7

Ok. nie zauwazyłem ;D

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...