Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki konkursu - Wymyśl Swoją Postać!


Epean

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1374443842-U384748.png

Dzień dobry,

jako że konkurs w dziale WarRock się zakończył, a jury wybrało zwycięzców to wypadałoby Was drodzy użytkownicy o nich poinformować.

Ekhem, tak więc...

1374443876-U384748.png

1. Gamus

2. Miyoshi

3. Shavire

1374443891-U384748.png

1 miejsce: 10-AwardImgMaster-1361138042.png

2. miejsce: 9-AwardImgMaster-1361138078.png

3 miejsce: 8-AwardImgMaster-1361138012.png

 

 

 

 

 

Osoby, które nie wygrały uprzedzam, że w przyszłości będą jeszcze konkursy ;-)

Team MPC WarRock

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Lol, że ty mod? :s Yyyy dziwne :D Ale fajnie, jeden normalny będzie :P

Jeszcze areq jest! :D

@Top No brawo brawo, ale myślałem, że konkurs ma za zadanie promować dział, a tu same sępy na B.Membera :(

Opublikowano

Gratuluje zwycięzcą i osobą poza podium za bardzo fajne prace. ;)

Pokazała się kreatywność forumowiczów.

Bardzo dobry pomysł z tym konkursem.

Opublikowano

GZ. Ale na chuj osoby które mają już black,blue,gold membera się zgłaszają do konkursu i nie ustąpią plakietki innym?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

GZ. Ale na chuj osoby które mają już black,blue,gold membera się zgłaszają do konkursu i nie ustąpią plakietki innym?

Tutaj nie chodzi o plakietki, a o walkę i satysfakcje ze zabawy :]

Chyba że Tobie chodzi o pixele, więc powodzenia

Opublikowano

GZ. Ale na chuj osoby które mają już black,blue,gold membera się zgłaszają do konkursu i nie ustąpią plakietki innym?

Gdybym mogła to bym Ci oddała tego blue, bo mi nie jest potrzeby. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...