Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 26.12.2014 w Wpisy na blogu

  1. AceBoy

    O faworyzacji - AceBoy'owe przemyślenia

    Chciałbym się odnieść do tego cóż Makin napisał. Zacznijmy od tego, że forum istnieje 6lat tylko i wyłącznie dzięki kokoszowi, a nie Tobie, Makin . Nie myl tych rzeczy, bo to są jednak 2 różne. Kolejna rzecz zastanawiające jest to, że tytuł mówi o faworyzacji, a treść mówi o osobach, które odchodzą (robią własne) itp. Co ma piernik do wiatraka. A teraz przejdę do meritum - skoro już padła kwestia faworyzacji. Każdy, kto śledzi rozwój forum, widzi, iż jednak istnieje faworyzacja ze Twojej stronie, Makinie. Bo po prostu nie jest "idiotą" i nie daje się ulegać manipulacjom . Piękne przykłady - bany/ubany Endymiona, Kasia itp. Nadawanie VIP'ów za jakieś pierdoły. Choć jak mnie pamięć nie myli w AZ/AT była mowa o tym, że VIP'y ma nadawać tylko i wyłącznie kokosz . Sami tworzycie regulamin, który przez Was jest łamany. To się tyczy akurat części osób. Dzieje się tylko i wyłącznie z tego powodu, że po pierwsze otrzymują taki przykład, a nie inny, Po drugie, mając znajomości można łamać regulamin bezkarnie . I wiele różnych innych rzeczy. Kiedyś jako Admin byłeś obiektywny, ale od dłuższego czasu wcale taki nie jesteś. Skończył się stary dawny Makin.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...