Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 07.07.2014 w Wpisy na blogu

  1. W sumie siema, dawno nic tu nie pisałem a trenować trenowałem codziennie jak i trenuję. Dziś pokaże wam moją niedzielną wyprawę na Babią Górę, w sumie górę mam 9km od domu tak więc codziennie mogę tam łazić. Zaczynamy ! Wchodzimy sobie od przełęczy Krowiarki Dużo znaków bla bla itd. Idziemy sobie idziemy na polance I tak dalej zajebiste widoki Jakiś szlak na Słowację ale my idziemy po stronie Polskiej dalej w górę w sumie tu idzie się non stop przez las więc nie ma czego pokazywać Już od 1300m zaczynają się ładne widoczki Idemy, idemy w sumie miałem biegnąć na szczyt ale zmęczenie mi nie pozwalało na to w końcu dochodzimy na coś " górskiego " mianowicie klamry. W sumie nic trudnego, idziemy dalej. Przepięknie prawda ( prawie 11km w nogach ) Mogę takie widoki obserwować całymi dniami Przepięknie ? Prawda Idziemy, idziemy aż w końcu jesteśmy Słowacki znaczek Polski znaczek też jest Troszkę widoków na koniecccc W sumie było zajebiście, zaczęły się wakacje więc trzeba trenować jeszcze więcej. Łydy rosną forma jest. Zdobyliśmy szczyt 1725m.n.p.m Możemy się wracać, jolo.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...