#4 Trening - Wejście na Babią Górę + zdjęcia.
W sumie siema, dawno nic tu nie pisałem a trenować trenowałem codziennie jak i trenuję.
Dziś pokaże wam moją niedzielną wyprawę na Babią Górę, w sumie górę mam 9km od domu tak więc
codziennie mogę tam łazić.
Zaczynamy !
Wchodzimy sobie od przełęczy Krowiarki

Dużo znaków bla bla itd.
Idziemy sobie idziemy na polance

I tak dalej zajebiste widoki

Jakiś szlak na Słowację ale my idziemy po stronie Polskiej dalej w górę

w sumie tu idzie się non stop przez las więc nie ma czego pokazywać
Już od 1300m zaczynają się ładne widoczki

Idemy, idemy w sumie miałem biegnąć na szczyt ale zmęczenie mi nie pozwalało na to
w końcu dochodzimy na coś " górskiego " mianowicie klamry.

W sumie nic trudnego, idziemy dalej.

Przepięknie prawda ( prawie 11km w nogach )
Mogę takie widoki obserwować całymi dniami

Przepięknie ? Prawda
Idziemy, idziemy aż w końcu jesteśmy

Słowacki znaczek
Polski znaczek też jest

Troszkę widoków na koniecccc


W sumie było zajebiście, zaczęły się wakacje więc trzeba trenować jeszcze więcej.
Łydy rosną forma jest.
Zdobyliśmy szczyt 1725m.n.p.m
Możemy się wracać, jolo.

10 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się