Jeszcze nie widziałam kogoś takiego ubranego na ulicy. Może dlatego, że nie mieszkam w wielkim mieście, ale w sumie by mi to nie przeszkadzało.
Takie coś bardzo fajnie wygląda, ale chyba nasi rodacy nie są jeszcze na to gotowi :P
Cosplaye są super, ale chyba chodzenie po ulicy jako lolita, albo styl Meido to jednak nie to.
Oczywiście nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o takie przebieranki :P