Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.06.2013 w Komentarze w blogu

  1. Lesteross

    Pozytywne myśli o śmierci.

    Jak umrę to wam powiem, jak jest.
    2 punkty
  2. Keps™

    Cz. 1 O administracji

    Jak ci się kurwa administracja nie podoba na forum to WYPIERDALAJ a nie żal się jacy oni są bo nawet jeśli to by były największe Skurwysyny to bys na tym forum nie siedział bo go by nie było tylko byś poszedł sobie na dwór chociaż wątpie w dzisiejszej erze internetu...
    1 punkt
  3. QuarK

    Cz. 1 O administracji

    To tak jakby opieprzać szefa w pracy.
    1 punkt
  4. KlauS.

    Pozytywne myśli o śmierci.

    § 13. 1. Użytkownik nie powinien publicznie upominać innych Użytkowników Forum o zasadach ortografii, gramatyki, interpunkcji itd. 2. Wszelkie uwagi w tej materii, które odbiegają od głównego wątku, można kierować do danego Użytkownika poprzez prywatne wiadomości. Drogi internauto :3
    1 punkt
  5. deska2

    Cz. 4 - Azjatyckie style ? Co wy na to?

    Jeszcze nie widziałam kogoś takiego ubranego na ulicy. Może dlatego, że nie mieszkam w wielkim mieście, ale w sumie by mi to nie przeszkadzało. Takie coś bardzo fajnie wygląda, ale chyba nasi rodacy nie są jeszcze na to gotowi :P Cosplaye są super, ale chyba chodzenie po ulicy jako lolita, albo styl Meido to jednak nie to. Oczywiście nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o takie przebieranki :P
    1 punkt
  6. Patatajam2

    Cz. 4 - Azjatyckie style ? Co wy na to?

    ignorancja? mówisz ignorant bo nie lubię takiego syfu: ? rzygać mi się chce w jednym zdaniu, jak takie coś widzę masz ten swój "asian kosplaj"
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...