Mnie zastanawia dlaczego skrander nie zrezygnuje z tych badziewnych rang, skoro masz na nie wyjebane to po co ci one?O ten shit są spiny, sam cie nie lubie, pojawiłes sie z nikad i pyskowałeś do każdego, wkurwiając przy tym połowe forum.Gdybyś się normalnie zachowywał to by ci nikt nic złego nie powiedział.