Projekt spolszczenia XenForo. || 1. Po krótce.
witam, kilka dni temu stałem się posiadaczem jakże optymalnego oprogramowania forum xenforo , zirytowany mocno tym, że nie ma spolszczenia postanowiłem sam je napisać, to znaczy przetłumaczyć angielski na polski, gdyż chcę stworzyć na nim forum - jednakże tworząc spolszczenie pomyślałem, że podzielę się tym z wami (gdy skończę. )
Przygotowałem już mały 'rozrys' projektu jak będzie to wyglądać, i myślę że do ferii w małopolsce się wyrobię, odrazu wspomnę że pierwszą rzeczą którą zrobiłem było zabezpieczenie przed wgraniem spolszczenia na nulledy i retaile tego pięknego skryptu, dobra - pierdolę nie piszę, macie ss'y jak to ma się prezentować

_______________

_______________

_________________

__________________

____________________

____________________

Wydam wam spolszczenie na prawach autorskich, elo.

4 komentarze
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się