Skocz do zawartości

XenForo u Matiego ;33

  • wpis
    1
  • komentarze
    4
  • wyświetleń
    949

Projekt spolszczenia XenForo. || 1. Po krótce.


witam, kilka dni temu stałem się posiadaczem jakże optymalnego oprogramowania forum xenforo , zirytowany mocno tym, że nie ma spolszczenia postanowiłem sam je napisać, to znaczy przetłumaczyć angielski na polski, gdyż chcę stworzyć na nim forum - jednakże tworząc spolszczenie pomyślałem, że podzielę się tym z wami (gdy skończę. )

Przygotowałem już mały 'rozrys' projektu jak będzie to wyglądać, i myślę że do ferii w małopolsce się wyrobię, odrazu wspomnę że pierwszą rzeczą którą zrobiłem było zabezpieczenie przed wgraniem spolszczenia na nulledy i retaile tego pięknego skryptu, dobra - pierdolę nie piszę, macie ss'y jak to ma się prezentować

 

 

 

 

khoq.png

_______________

 

aihx.png

 

_______________

 

zkdp.png

 

_________________

 

vwmp.png

 

__________________

 

nwhj.png

____________________

 

awul.png

____________________

 

smlc.png

 

 

Wydam wam spolszczenie na prawach autorskich, elo.

4 komentarze


Rekomendowane komentarze

Gość Lenart

Opublikowano

Nie dam Ci lajka... specjalnie napisałeś tego bloga bo myślałeś że go dam, z okazji iż to nie wpis Wrrr

Gość daronian

Opublikowano

Pisz PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...