Skocz do zawartości

co tu mam napisać?

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    19
  • wyświetleń
    1 219

urodzinki na forum niedługo, i out.


zastanawiam się czy nie będzie hejterów, ale to są chyba tylko marzenia

 

niedługo mam urodzinki na forum, drugie - z tego powodu postanowiłem ograniczyć całe to MPCForum i odejść od nołlajfienia, gdyż sprowadziło mnie to na zerowy poziom, ograniczyć je do zera.

 

dwudziestego óśmego stycznia, taki botek wbił sobie na MPC bo szukał hacków do metina, zrobił konto, sciągnął, przechodząc przez dział zobaczył jak ktoś potrzebuje pomocy, odpowiedział, spodobało mu się to i kontyuował pracę, dostał warna, drugiego, trzeciego, dostał unwarna, zero procent; potem dostał kida CS, odjebał i go wyjebali, dostał bana i go wyjebali, po amnezji botek wrócił i znów dostał kida, odjebał i wyleciał, usłyszał o ACTA, przestraszył się i wyłączył komputer usuwając sporą ilość pirackich danych, czyli około 700gb.

 

 

tyle, zaczynając pomoc marzyłem o kolorku administratora, ale to mnie zgubiło, pisząc już teraz dodam, że wiem że moja historia was wzruszy, uwiedzie czy jak tam piszecie sobie.

wszystkim którzy są uzależnieni polecam dobrego psychologa, aby wyrwać się z tego i normalnie żyć. ^ ^

 

censored by acta

 

wiem, że nikt nie będzie za mną tęsknił bo jestem tutaj jedynie nielojalnym randomem i marginesem.

 

MPC, dzięki za zajebiste dwa lata.

 

 

jeśli macie hejcić, zastanówcie się co wam to da, elo.

7 komentarzy


Rekomendowane komentarze

ruku

Opublikowano

fajny masz dysk. 700gb. jakoś nie bd za tobą tęsknił. : >

ScoTube

Opublikowano

oj tam, oj tam takie gadanie... wrócisz po tygodniu góra dwóch...

Netrodal

Opublikowano

oj tam, oj tam takie gadanie... wrócisz po tygodniu góra dwóch...

Jakos ja odszedlem od pomagania pol roku temu,da rade sie od tego uzaleznic ^^

Mostro

Opublikowano

taak, nie bedziesz mial internetu taak acta usunie Ci telewizje, internet, radio

razor

Opublikowano

Ty masz jakiś talent do tracenia tego kida w CSie :D

Ksekowny

Opublikowano

Ty masz jakiś talent do tracenia tego kida w CSie :D

 

ta. ;d

jak bym chciał go mieć bez spin to bym zrobił nowe konto albo wszedł na jedno z kilkuset moich multi acc ale....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...