Dziennik pokładowy wpis 1 || siema, pełną gębą.
pierwszy raz spoglądnąłem na lewo od nazwy usera, i nawet mikroblogi tutaj macie, posrałem się na sam widok i mam chęć napisać coś co wcale nie trzyma się tematyki forum
otóż mam na imię Mateusz, jestem już pełnoletni i jestem takim sobie w samym sobie webmasterem zajmującym się programowaniem i webmasterowaniem - oj, oj.
rozpisałbym się dłużej, ale mam klanówke - elo.

30 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się