Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia Wpis opublikowany przez Heniu Powrut 23 Grudnia 2011 596 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/886-wszystkiego-najlepszego-z-okazji-%C5%9Bwi%C4%85t-bo%C5%BCego-narodzenia/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 Nie chce mi się rozpisywać. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia... 2
Monkey D. Luffy 136 Opublikowano 23 Grudnia 2011 już myślałem że będę musiał napisać " jak masz kopiować życzenia, to lepiej wgl mi ich nie wysyłaj " a tu zonk wzajemnie ; o
5 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się