SzatAn? A może fart ? Historia by xamizo
Tej nocy/ tego rana:
BYł sobie konkurs - http://www.mpcforum....wnikw-na-forum/
pospamiliśmy- było miło...
Dochodzi godzina 00:32
JEST!
http://screenshooter...4269444/tadhinv
...
odświerzamy i co patrze?
http://screenshooter...4269444/wpkiifl
Xinquo
xamizo
UKI
no.
to zaglądamy na profil naszego zwycięzcy...
a tam ?
okazuje się, że - http://screenshooter...4269444/qnvhhbv
następnie...
http://screenshooter.net/4269444/hwfvmui
Coś mi tu śmierdzi, ten jego GoldMember.. ![]()
Pozdrowienia dla
Xinquo'a - j3bany
UKI- byłem szybszy ![]()
RESZTY- przykro mi ![]()
oraz dla kokosza, za to, że nie chce się namówić na nagrody dla Trójcy świętej wytrwałej i szybkiej ![]()
http://screenshooter...4269444/lcycidr
Mam nadzieję, że mnie rozumiecie ;x
Pozdrawiam
xamizo ![]()

10 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się