Skocz do zawartości

Xinquo- szatan

  • wpis
    1
  • komentarzy
    10
  • wyświetleń
    982

SzatAn? A może fart ? Historia by xamizo


Tej nocy/ tego rana:

BYł sobie konkurs - http://www.mpcforum....wnikw-na-forum/

pospamiliśmy- było miło...

Dochodzi godzina 00:32

JEST!

http://screenshooter...4269444/tadhinv

...

odświerzamy i co patrze?

http://screenshooter...4269444/wpkiifl

Xinquo

xamizo

UKI

no.

to zaglądamy na profil naszego zwycięzcy...

a tam ?

okazuje się, że - http://screenshooter...4269444/qnvhhbv

następnie...

http://screenshooter.net/4269444/hwfvmui

Coś mi tu śmierdzi, ten jego GoldMember.. ;)

 

 

 

 

 

Pozdrowienia dla

Xinquo'a - j3bany

UKI- byłem szybszy ^^

RESZTY- przykro mi :D

oraz dla kokosza, za to, że nie chce się namówić na nagrody dla Trójcy świętej wytrwałej i szybkiej :D

http://screenshooter...4269444/lcycidr

 

 

Mam nadzieję, że mnie rozumiecie ;x

Pozdrawiam

xamizo :D

10 komentarzy


Rekomendowane komentarze

UKI_^^

Opublikowano

Hja hja ;)

To była niesamowita noc.

rly ;f

Gość Equ.

Opublikowano

LLLUUUUUUULLLLLLLLL

SopherPRO

Opublikowano

jprd... ile jeszcze o tym będziesz pierniczył? Pech.

Missbułgaria

Opublikowano

A rozumiem ten Xinquo ma 666 plusów i chodzi o to ze jest z ciemnej strefy czyz nie?

Gość Kur.eK

Opublikowano

Co w tym dziwnego, że ma 666 plusów, o ludzie... to tak samo jak bym ja wygrał coś przy ilości 666 postów.

 

...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...