Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarzy
    19
  • wyświetleń
    1 056

Historia na MPC - czyli od zera przez moda do exModa.


Zarejestrowałem się 20 marca 2010r. Głównie trollowałem i spamowałem. Konto tak na prawdę pierwszy raz przydało mi się 24 Grudnia 2010r. Reklamowałem swój serv hamachi:

http://www.mpcforum.pl/topic/262884-iowamt2-plhamachi/

 

Potem start EvoniS, co wiązało się z ogromnym spamem. Zanim się obejrzałem mój pasek warnów wynosił 25%, a wyglądało to tak:

warnyf.png

 

Postanowiłem się wziąć ostro do roboty. Zacząłem się udzielać. Pisać tematy, które miały mnie czegoś nauczyć i wraz z pierwszą moją sygną, za którą dziekuję Silenzio, stawałem się coraz mniejszym randomem.

http://www.mpcforum.pl/topic/300377-zleceniesygna/

 

Nagle pomogłem Mou w pewnej sprawie z mc i zdjął mi 5%. Cieszyłem się. W mojej głowie narodziła się idea, żeby zostać KidModeratorem działu Metin2. Napisałem kilka tutów, zbiłem warny do 0% i napisałem apli.

http://www.mpcforum.pl/topic/358412-metin2krystiannoob/

- Oczywiście mnie odrzucili, bo zawaliłem aktywność przez testy.

 

Kolejna sygnatura i brak chęci do pracy.

http://www.mpcforum.pl/topic/359840-zleceniesygnatura-avatar/

 

Chęci powróciły mi w Lipcu. Napisałem wiele tutów do tfa, udzielałem się i pomagałem. Udało się, zostałem KidModem działu Team Fortress 2.

http://www.mpcforum.pl/topic/411388-team-fortress-2-krystiannoob/

 

Pracowałem spokojnie i pomagałem Jakubowi w rozkręceniu działu. Jestem jednak zbyt ambitny i jeszcze jakod Kid złożyłem apli do MMT. Dostałem się, wysyłajac Zavettiemu 3 recke na pw.

http://www.mpcforum.pl/topic/446641-recenzjekrystiannoob/

 

Od 30 Września latałem z Moderatorem TF2. 22 Października poprosiłem Lorda Makina o Metin2 i jako, że wszyscy modzi byli na tak, dostałem się. Później Zavetii zgłosił mnie na Mentora i również się dostałem.

 

2 Grudnia 2011r. odszedłem, bo nie podobały mi się kretyńskie decyzje kokosza + mam małe problemy.

 

 

Podziękowania:

Zavetti

Dash

x070x

Gamus

Wredna

SuperLoneys

MrPiotrek122

J4KU8

ProKikiJunior

ZiolkoJr

Silenzio

Thtsn

KissuShite

Matzar

Upssik

LordMakin

dudsonowa

Mouthains

Strepsils

Antix

Tenma

Homelo(jakieś cyferkI)

Creative01

xDestructx

SiemaHeniu

Omek

razor130

Krzysztofa

Baksiu

MisterKenedi

wiesiekex

MrJazor

Nicholas

RedWolf

SPAT

Cheatek

Cass

Endymion

hrabia12

Bastian103

19 komentarzy


Rekomendowane komentarze

hrabia14

Opublikowano

Yay! Dzięki za podziękowania, keep up the good work i powodzenia w dalszej działalności :D (oby związanej z forum :P)

SPAT

Opublikowano

To mnie rozkurwia =d

 

Pracowałem spokojnie i pomagałem Jakubowi w rozkręceniu działu. Jestem jednak zbyt ambitny i jeszcze jakod Kid złożyłem apli do MMT

 

Ogólnie fajnie =)

Dash

Opublikowano

Coś ty kurwa za random ? ;o

Krystiannup? Pierwsze słysze ...

 

Joke xD

wiesiekex

Opublikowano

Nuubek <3

Mniam, mam się czuć zaszczycony, że jestem na tej liście? :)

Wredna

Opublikowano

Dziękuje za wpis do listy <3

Mam nadzieje, że kiedy emocje opadną, wszystko będzie ok :)

xDeStRuCtx

Opublikowano

Mój Krystianek <3

No cóż, mnie też już w metinie nic nie trzyma. Decyzje kokosza szczerze mówiąc latają mi koło... : )

Antix

Opublikowano

Krystian szkoda ze odeszłaś dobry mod był z cb

i dzięki za podziękowania

devju

Opublikowano

Ja Cię nie loffciam... O mnie nawet nie wspomniałeś :<.

Gamus

Opublikowano

:* Moje multi acc poszło w niepamięć :f

Pan Jabłko

Opublikowano

RedWolf - żem zapomniał :( Zmęczony.

Endy - Pogadamy kiedyś na gg.

Imbalanced

Opublikowano

Fajny blog ;< Obyś jeszcze wrócił gdy kokosz się zmieni ;x

Monkey D. Luffy

Opublikowano

Krystian szkoda ze odeszłaś dobry mod był z cbi dzięki za podziękowania

Szkoda że odeszłaś xdd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...