Rodimop Odpowiada: Ćpanie, biedronki i hentaje Wpis opublikowany przez Rodimop 22 Listopada 2011 675 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/790-rodimop-odpowiada-%C4%87panie-biedronki-i-hentaje/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 http://www.youtube.com/watch?v=3zdFdhZ0dKA 6
ProRivenn 490 Opublikowano 22 Listopada 2011 "Mały ty pierdolona kupo gówna masz teksty tak rozpierdalające mózg jak feta to chyba meta z twojej strony pierdolony nielubiany przez nikogo chudzielcu. Pozdrowienia z Polic (Pączek, Olek, i Kinga)" <haha>
x070x 4 930 Opublikowano 22 Listopada 2011 To powinno być od 18 lat, przez tego trupa dostałem padaczki 6
Marselo 9 227 Opublikowano 22 Listopada 2011 1:32 - Nie zezwalałem na publikację mojej nauczycielki od matematyki 1
robo12 37 Opublikowano 22 Listopada 2011 Nie ma za co , ten screamer / truposz to moja sprawka poniekąd. Szczerze , Rodi powiem ci że zyskałeś w moich oczach co nieco. Dzięki za odpowiedz btw. 1
13 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się