Jak stałem sie Bambusową tratwą
Witajcie.
Zwę się Bambos , nie którzy wołają na mnie Bambus ale to już inna historia.
Dzisiaj opowiem wam moją historię na MPC.
No to jedziemy :F
Moja pierwsza obecność na MPCForum
Na Mpcforum zajrzałem na początek 2008 roku poszukując cheatów do gry WarRock.
Moje pierwsze konto zostało utworzone w połowie Czerwca 2008 roku.
Mało z niego korzystałem aż pewnego dnia zapomniałem do niego hasła.
I właśnie 10 grudnia 2008 roku , utworzyłem konto o nicku Bambos.
Dlaczego Bambos ?
Sam nie wiem, jakoś tak przyszło mi do głowy.
Moja pierwsza aktywność na MPCForum
Pierwszy raz zacząłem pisać posty w dziale WarRock.
Poszukiwałem cheatów , rozmawiałem o tej grze i zachęcałem do niej.
Poznałem kilku ziomków np :
qulpak14
wilku93
M@niek
Później:
Dostrix (Weest)
razor130
Wojtasek
pilarix
Mateq
Owned!
Xanter
Szymek
*ZiomQ*
D&G
Eternal
Koks
Lenart
Lord Makin
Saltaz
KoKeR (arabb)
Dział Metin2
Pewnego dnia został utworzony dział Metin2 , tamte czasy były spx. Po napisaniu parę tutoriali i udzielaniu się w dziale zgłosiłem się na moderatora działu Metin2. Niestety było też dużo osób na to stanowisko , ale głównie rywalizowałem z Owned! i Kapec120
Za 1 razem wygrał Kapec120 , lecz się nie poddałem i nadal próbowałem kandydować.
W tym czasie z qulpakiem , razorem , pilarixem , wilkiem , i innymi kręciliśmy bekę w komentarzach.
Nie będę wyjaśniał , jeśli ktoś będzie chciał zobaczyc to niech wejdzie na webarchive.
Moderatorem Metin2 został Owned! , następnie widząc że mam szansę zgłosiłem się ponownie.
Gdyby nie offnet , pewnie nigdy bym nie dostał rangi. Napisał do administracji i zostałem mianowany przez Seldka na Moderatora w Czerwcu 2009 r. Chyba w tym dziale napisałem z 1k postów przez tydzień.
Byłem wtedy na wakacjach kiedy zostałem Moderatorem.
Kiedy wróciłem , widząc że zostałem wyróżniony , od razu zacząłem wykonywać swoją pracę .
Chyba w tym dziale napisałem z 1k postów przez tydzień.
Niestety nie miałem zbyt czasu a dział metin2 zasyfiał się bardzo mocno.
Pare tyg później zostałem zdegradowany.
Potem władzę w tym dziale objął dordo i Santarius. A tóź po nim Mounthains który szybko wskoczył na rangę Globala i Admina.
Moja Obserwacja Forum w Latach 2009/10/11
Czasy kiedy skończyłem z Metin2 i wróciłem do WarRocka.
Aktualnie grałem w WarRock z Dostrixem , kręciłęm bekę z razorem i qulpakiem , i obserwowałem jakieś nowe faile na mpc :F.
Pare lat oczekiwań , gdy poznałem dużo nowych ziomali.
Poszukiwano do Lineage 2 kidmoda.
Znałem się na tej grze bo grałem w nią z 2 lata .
Po 2 tygodniach trudu zostałem kidmoderatorem działu Lineage2.
Wtedy też poznałem kilku moich ziomków np:
Merkon
x070x
doxxx
Wiśniowy
Szwinqel
IRokushou
Thtsn
meth0d
Mizzer
SPAT
Pro kiki Junior
Zavetti
i dużo innych których zapomniałem wymienić.
Po 60 dniach kidowania zostałem Moderatorem.
Tym razem modowanie szło mi gładko.
Niestety nie chciałem zostać GMem .Więc się nawet na niego nie starałem
Dlaczego?
Jestem tu po to aby pomagać użytkownikom.
Wystarczy mi sam moderator.
Nie potrzebna mi żadna inna ranga.
Na koniec chciałbym dodać że nie jest to cała pełna moja historia na mpcforum.
Wiele rzeczy nie pamiętam.
Cóź , starość nie radość ;]
Jest to tylko małe streszczenie mojego pobytu na mpc.
Gdybym o kimś zapomniał proszę napisać na PW.
To poprawię ![]()
Osoby które uczestniczyły w mojej karierze na Forum
Administratorzy
Lord Makin-Człowiek pełen luzak na Gadu , a na forum jego posty powalają nawet samego prezydenta USA: Baracka Obamy
Dziękuję ci za wspólne rozmowy , dyskusje i pomoc na gadu
Wielki szacun ode mnie.
Jedyny zasłużony administrator na forum.
Elita
Młody - Młody młody młody, luzak jakich mało. Były admin na forum , myślę że po piszemy jeszcze w komentach ![]()
Seldek- Mario (Hydraulik) któremu zawdzięczam moda. Fajnie się z tobą gadało o mpc na gadu.
Mounthains- Panie małtynsie.Pamiętam te stare czasy w metinie , jak graliśmy razem na serwie. Twój pierwszy ban i warn ode mnie
.
x070x- Ziomuś dzięki któremu zawdzięczam bekę na forum ;]
Moderatorzy/Exmodzi/Membersi
razor130- Pamiętam tą zabawę razem z qulpakiem. Mój zajebisty padawanek który stał się aż GM :P
wilku93- Zajebisty koleś ale i tak lamus w wr.Wbij na gadu do swego starego Bambusa :F
qulpak14- qpak qpa qp. 1 poznany przezemnie koleś na mpc. Dzięki za bekę na forum.
Merkon- Mały lamus który mi spami na gadu
(joke). Dzięki za dobrą bekę :P
Wiśniowy- Mój 2 padawan. Spoko koleś który zawsze znajduje czas żeby ze mną pogadać na gadu
doxxx- Mój 3 padawan. Młody doxxxik który pomaga mi przy dziale ;]
Dostrix- Panie weeście. Pamiętam czasy kiedy razem jechaliśmy wilka w wr'a ;].
Kapeć120- Stary dobry kumpel, od paru lat go nie widać na gadu. On wprowadził mnie do modowania
Owned!- Stary offnecie. Nie będę się rozpisywał. Zajebisty koleś który chronił to forum przed lizodupami/ neosami.
Mateq- To co offnet lecz on na forum spędził w ch*j czasu ![]()
Kogo nie wymieniłem proszę napisac na PW
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przeczytanie mojego małego streszczenia pobytu na MPCforum

15 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się