Rodimop - Wpadki, wypadki, czyli śmiechowo Wpis opublikowany przez Rodimop 27 Października 2011 605 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/751-rodimop-wpadki-wypadki-czyli-%C5%9Bmiechowo/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 http://www.youtube.com/watch?v=DfHXDHDl8dg 11
plimos 155 Opublikowano 28 Października 2011 To czas na trochę krytyki. Po 1. Masz chujową fryzurę (bez urazy). Po 2. W internecie jest maaaaaaaaasa tego typu filmików Po 3. Wiadomo udostępniasz to na mpc gdyż jesteś byłym globalem i liderem MMT, tak nie zdobyłbyś oglądalności. Po 4. Szybko zakończysz swą działalność. Po 5. Jesteś sztuczny. BTW. Jak lubisz to robić to nołsprawa, ale na twoim miejscu zająłbym się czym innym. Może jakiś sport? Na takie pierdolenie i składanie filmów to strata czasu. Zwłaszcza, że ten twój "kicz" nie ma żadnego przekazu. Dzięki za przeczytanie moich wypocin z których i tak sobie nic nie zrobisz, bo gada to ktoś kogo w ogóle nie znasz i masz styczność tylko przez kabel. Jest to tylko moje zdanie, zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa 3
iMrOMGWTF2 1 Opublikowano 29 Października 2011 Jeżeli chcesz być jak RWJ, to i tak ci się to nie uda.
Suchy™ 1 363 Opublikowano 29 Października 2011 No chyba on specjalnie mówi tak sztucznie. Mi się tam podoba, oglądam wszystko, bo gościu jest zabawny
jake345 189 Opublikowano 30 Października 2011 Nie lubię Ciebie. Chu&owa fryzura , I jesteś sztuczny Mnie coś takiego nie kręci....
10 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się