Ostatnio przez pewien okres zajmowałem się głównie nauką grafiki.Lecz teraz moje że tak powiem "marzenia" poszły w inną stronę.Postanowiłem zostać WebMasterem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Webmaster
Uczę się właśnie kodować HTML w przyszłym czasie będę się uczył o PHP.Myślicie że to może się do czegoś przydać?, do tej pory czyli mniej więcej od 2 tygodni zarobiłem na tym 9 zł.A liczba klientów rośnie raz na jakiś czas.Mam na razie dwóch ale mam nadzieje że w miarę mojej nauki klienci będą przybywać.
Jeśli chcesz nauczyć się czegoś.Polecam ucz się np:Grafy I kodowania,kodowania bądź innych pochodnych.
Chcę znać wasze zdanie czy nauka tego może mi się kiedyś przydać?

7 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się