Skocz do zawartości

MieCiowe Przemyślenia

  • wpisów
    8
  • komentarzy
    30
  • wyświetleń
    2 315

MieCiu Myśli-Czym Się Zająć :)


Ostatnio przez pewien okres zajmowałem się głównie nauką grafiki.Lecz teraz moje że tak powiem "marzenia" poszły w inną stronę.Postanowiłem zostać WebMasterem.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Webmaster

 

Uczę się właśnie kodować HTML w przyszłym czasie będę się uczył o PHP.Myślicie że to może się do czegoś przydać?, do tej pory czyli mniej więcej od 2 tygodni zarobiłem na tym 9 zł.A liczba klientów rośnie raz na jakiś czas.Mam na razie dwóch ale mam nadzieje że w miarę mojej nauki klienci będą przybywać.

 

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś.Polecam ucz się np:Grafy I kodowania,kodowania bądź innych pochodnych.

 

Chcę znać wasze zdanie czy nauka tego może mi się kiedyś przydać?

7 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Neonye

Opublikowano

"Grafy I kodowania,kodowania"

wtf?

popek101

Opublikowano

Czyli że robie grafikę i koduję.Albo ktoś da mi grafikę i tylko koduję.

J4KU8

Opublikowano

Na tym można nieźle dorobić jak się na tym dobrze zna ;)

Atrox

Opublikowano

To mi możesz sygne zrobić milordzie ;]

popek101

Opublikowano

No J4KU8 dzisiaj zarobiłem 16 zł :)

Taiz0

Opublikowano

16 zł za kodowanie to beznadziejnie mało.

popek101

Opublikowano

A czy ktoś ci powiedział że kodowałem?

 

Instalowałem skrypt i styl na forum...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...