Rodimop - Dlaczego Rodimop i historia na mpcforum.pl ; ) Wpis opublikowany przez Rodimop 19 Października 2011 904 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/730-rodimop-dlaczego-rodimop-i-historia-na-mpcforumpl/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 http://www.youtube.com/watch?v=imjJPdIxri0 16
ScoTube 1 217 Opublikowano 19 Października 2011 beka ^.^ jako globala to ciebie mało pamiętam więcej jako MPC MEDIA LEADER wtedy byłeś zły
Night Hunter 158 Opublikowano 19 Października 2011 zatrząsłem matole. Pierdzielnięty jesteś najładniej mówiąc.
-Shogun- 686 Opublikowano 20 Października 2011 Nie ma za co że obejrzałem filmik, ty lepiej powiedz co masz na ścianie takie czarne
Mizzer 304 Opublikowano 20 Października 2011 Co to były za czasy, jeszcze pamiętam jak gamio było i wgl.
21 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się