Skocz do zawartości

Suffit blog.

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    11
  • wyświetleń
    2 288

Must be the Music II edycja - Przygotowania.


Nie długo rusza II edycja Must be the Music.

Już dziś możecie zobaczyć jak przygotowują się uczestnicy tego kultowego Show.

 

Oto Ana w piosence Whitney Houston - I Will Always Love You.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=i523yeGY6DM

 

 

 

see you soon. xD

8 komentarzy


Rekomendowane komentarze

xEENSx

Opublikowano

wystarczą mi chyba reklamy w TV

Walo

Opublikowano

Chuj mnie to interesuje

NajnowszyKox

Opublikowano

jakie komentarze ja pierdole chlopak chce wam pomoc abyscie byli poinformowani a wy "huj mnie to interesuje " itd jebnijcie sie w lep chlopak sie narobil a wy 0 szacunku zgadzacie sie dajcie +++++

xEENSx

Opublikowano

jakie komentarze ja pierdole chlopak chce wam pomoc abyscie byli poinformowani a wy "huj mnie to interesuje " itd jebnijcie sie w lep chlopak sie narobil a wy 0 szacunku zgadzacie sie dajcie +++++

 

My w przeciwieństwie do ciebie mamy Telewizor i taki kanał jak Polsat

Wrrr

Opublikowano

Ona musi poćwiczyć jestem na NIE !

NajnowszyKox

Opublikowano

jakie komentarze ja pierdole chlopak chce wam pomoc abyscie byli poinformowani a wy "huj mnie to interesuje " itd jebnijcie sie w lep chlopak sie narobil a wy 0 szacunku zgadzacie sie dajcie +++++
My w przeciwieństwie do ciebie mamy Telewizor i taki kanał jak Polsat

 

 

czy cie porypalo ?? czy ja pisze ze niemam Tv ogarnij sie dzieciaku i ogarnij swoje mongolskie wypowiedzi

Golden_Wolf

Opublikowano

yy po chuj mi to ?

Mam telewizor :O

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...