Skocz do zawartości

Weqyomi

  • wpis
    1
  • komentarzy
    12
  • wyświetleń
    1 879

Weqyomi ~ Jak to się zaczęło


Witam was. Dzis moja historia.

 

A więc tak, 11.03.2011r. Się zarejestrowałem. około 20.03 dobiłem 150 postów, i dostałem blocka na posty, aż do 23.03. Ale nie przejmowałem się, przeżyłem. Później spamowałem dalej. Zacząłem się udzielać w dziale Metin2, a dokładniej Tworzeniu. Na dzień dzisiejszy mam tam ok. 70 postów. Jednak około 14.05.2011r. Przerzuciłem się na pogaduszki. tam właśnie się teraz udzielam. dziś - 20.05.2011r. uzyskałem liczbę 300 postów. oraz jestem pierwszy raz jako pierwszy w topce, z ilością 65 postów, czego nie zapomnę. Jest to króciótki wpis. na razie ranga Members. Mam nadzieję że będę miał szansę na kida mt2, ale narazie że tak powiem sam sobie robie urlop :D, nie mam siły szukać i odpowiadać wypocin 10 latków. to taka krótka wypocina ala. WeKKu :D Pozdrawiam.

12 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Weqyomi

Opublikowano

Napisałem to dla jaj. ludzie, wiecie co to sarkazm?

Mastick

Opublikowano

Cool story. Ja oczywiście zrozumiałem żart :D

xDenS^^

Opublikowano

[irony]to Ty chyba nie wiesz co to znaczy sarkazm , idioto . WYKURWIAJ [/irony]

arabb

Opublikowano

Jak mozna być z 2011 i pisac swoje historie...

Mr0zi0

Opublikowano

Jezu minusie....

Kogo obchodzi twoja historia?

paryfek

Opublikowano

To nie jest żaden sarkazm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...