Skocz do zawartości

x070xBlog

  • wpis
    1
  • komentarzy
    37
  • wyświetleń
    3 162

x070x ~ jak to się zaczeło


x070x

1 262 wyświetleń

Od razu uprzedzam, że 60% tego wpisu jest o metinie :D

 

Cała moja przygoda z metinem rozpoczeła się mniej więcej w pazdzierniku 2008 roku. Wtedy to kolega z podstawówki(byłem wtedy w 1 gimnazjum) dał mi link do pobrania tejże gry. Niestety posiadałem wtedy neta 1mb/s :D no i na samą myśl, że klient waży 500mb robiło mi się niedobrze. Wreszcie pewnie dnia pobrałem, założyłem konto i zainstalowałem gre. Tak grałem na Polskim metinie do grudnia 2008 roku. Zaraz po nowym roku odkryłem nowego priva o nazwie "newlongju". Był to jeden z pierwszych prywatnych serwerów metina. Jak to każdy byłem noobem, w ogóle nie znałem sie na grze. Po drodze do forum były jeszcze tylko serwery chińskie. Wcześniej nie wiedziałem nic o istnieniu MPCforum.. Aż pewnego dnia, dokładnie nie pamiętam, ale wreszcie założyłem konto o nazwie "070". Zaczęło się wszystko pod koniec sierpnia 2009 roku. Miesiąc po zarejestrowaniu ktoś wynalazł pliki serwerowe bodajże Rain'a. Udostępnił je na MPCforum i zaczęła się fala serwerów prywatnych. Po tygodniu męczenia się z odpaleniem serwera wreszcie udało mi się go zrobić :D Była podnieta.

 http://www.mpcforum.pl/topic/70164-070mt2-nowy-priv-hamachi/

Kolejne dwa tygodnie poswiecilem na ulepszaniu serwera, aż w końcu mi sie znudził i znowu zacząłem grać na chińskich prywatnych serwerach metin2. Raz na jakiś czas wchodziłem na forum, żeby napisać jakiegoś posta, ale najczęściej kończyło się to ostrzeżeniem w postaci jeszcze wtedy 10% :D Pierwszego warna załapałem od mounthainsa 26 września 2009 roku. Potem już sporadycznie co miesiąc po 10% i nagle naszedł wrzesień 2010. Dokładnie 13 września za tego posta dostałem ostatnie ostrzeżenie = 100% :D

http://www.mpcforum.pl/topic/207224-tutorialcnnew-private-server-xinyt2/page__p__1398708#entry1398708

Byłem wkurwiony, ale już na następny dzień założyłem to konto x070x. Wiele pytań czemu taki nick, ale ja sam nie wiem.

Od początku założyłem sobie, że kiedyś napiszę aplikacje na kidmoderatora metina, nie będę spamował, jedynie pomagał.

24 padziernika zostałem nagrodzony warnem w postaci 10% od Joaquina Phoenixa ; ) za spam ; >

http://www.mpcforum.pl/topic/227735-aoede-pl/page__view__findpost__p__1546149

.Nadszedł listopad, dokładnie 8 albo 9. Ze swoimi posadami pożegnali się BlueBlueSky i andrzejt17. Ówcześni moderatorzy metina ogłosili nabór na kidmoderatorów działu. Było ich bodajże 4 + Merkon(GM). W mojej aplikacji jako pierwszy pozytywnie wypowiedział się Strepsils, dzięki któremu w dużej mierze dostałem szansę zostania kidmoderatorem 12 listopada. Kiedyś miałem z nim małą sprzeczkę na PW ; ) Strepsils to FapMan, fapie na brazzersie, więc o konta pisać do niego. Nie znałem żadnej osoby z wyższą rangą niż moderator. Z moderacji poznałem jedynie moderację metina. Po równym miesięcu kidmoderowania miałem coś koło 2000 akcji, ale nie one były najważniejsze.Pewnego dnia, zaraz po szkole dokładnie około 15 wbiłem na moje konto, dokładnie na stronę główną.

Ku mojemu zdziwieniu zamiast działu dla kidmoderatorów, moim oczom ukazały się dodatkowe 3. Byłem zdziwiony, ale wtedy pomyślałem, że dodali kolejny dział :D Następnie wszedłem na mój profil i w komentarzach zobaczyłem ludzi, którzy mi gratulują :D

No to już wiedziałem, że po 31 dniach zostałem moderatorem metin2. W tym samym dniu wyleciał P4W3L ówczesny mod metina i 4story. Było mi go szkoda bo to on przez miesiąc dawał mi wskazówki i po dużej częsci dzięki niemu jestem gdzie jestem. 21 stycznia złożyłem rezygnacje z posady moderatora działu, ale po kilku godzinach "cieszenia" się exmodem Mou pisze " Ten Pan nigdzie nie idzie :) ". No to "wróciłem". W między czasie wychowałem dwóch moderatorów MisterKenedi'ego i SPAT'a. Było też duży projekt, który jednak okazał się niewypałem. Miał to być MPC Metin2 Support czy coś takiego ; > Na początku lutego złożyłem aplikacje na recenzenta MMT ; przyjęto mnie. Mijały tygodnie i zostałem moderatorem 4story. Wiele nauczył mnie Mounthains, dudsonowa i jeszcze ówczesny GM Lord Makin. Zawsze można było z nimi normalnie porozmawiać, jak równy z równym. Już 5-6 kwietnia Global Moderatorem MPCforum. W tym momencie większą uwagę przywiązuje do Metina,4story i Minecrafta. Tam najczęściej mozna mnie spotkać :D

 

Każdy ma szansę na tak wysoką rangę na takim forum. Trzeba do niej jedynie dojrzeć bo sami widzicie, że dwa lata temu byłem jebanym noobem, który spamował i utrudniał pracę moderatorom.

 

Tutaj chciałem poruszyć sprawę tzw. "odpierdalanie władzy do łba". Niektórzy błędnie to interpretują bo według nich odpierdalanie władzy do łba jest dawaniem większej ilości warnów. Inni patrzą na skargi userów, ale nie wnikają w to, że skarga jest bezpodstawna. W 95% te skargi są bezpodstawne, a to że użytkownik nie potrafi tego pojąć to już nie nasza wina.

Ja pozostałem tym samym x070x co za czasów usera,kidmoda, moderatora.

 

gg : 12909676

 

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem.

37 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Strepsils

Opublikowano

Cool story bro!

Sam bym siebie i Ciebie lepiej nie opisał!

Wiśniowy

Opublikowano

Nic tu o mnie nie ma :<<

Myślałem, że, że, że :<

Gość Mounthains

Opublikowano

Strepsils odegrał tutaj najważniejszą rolę xD "Fap Fap Fap"

KróliczeKoO

Opublikowano

Fajna historyjka :P

A tak btw. to życzę posady Administratora! :D

Wiśniowy

Opublikowano

Strepsils to FapMan, fapie na brazzersie, więc o konta pisać do niego.

 

Też chciałem sfapać, ale mi dziad nie pożyczył :<<<

MrPiotrek122

Opublikowano

Nic tu o mnie nie ma :<< Myślałem, że, że, że :<

 

 

tez myslalem ze bede xD

Gość Lenart

Opublikowano

Od razu uprzedzam, że 70% tego wpisu jest o metinie

no i tutaj skończyłem.

Myślę że Twoja historia jest równie ciekawa jak reszty ;)

termiator

Opublikowano

daj wzmiankę o mnie xD Byłem z tobą w roli kidmoda ; d

Netrodal

Opublikowano

I o naszych przezyciach w lozku xDDDDDDDDDDD

Ksekowny

Opublikowano

a jak cie wkurwiałem to nie napisałeś? xD

JugensiK

Opublikowano

Ładnie fajna historia pierwszy raz chyba tyle przeczytałem <haha>

wojtek14560402

Opublikowano

Najlepsza osoba z MPC FORUM !!!!

x070x 4 EveR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TheGreatLee

Opublikowano

no kozackie ;P

wzruszyło mniee to ;(

ChiLLouT13

Opublikowano

Każdy może przestać być n00bem , do neosów. Radze wam sie troche pouczyć. Tak do 1 Gim. Żebyście byli poważni, co ja mówie. Kurwa. to jeszcze raz.

 

ee.. co ja to.

 

x070x to do cieebie. : Zawsze Cie Lubiałem , Lubie i będe lubieć . Pamiętam jak kiedyś jako jedyny w temacie dałem ci +.. Moje stare konto : matiki11 .. zostało ono zbanowane.

 

Dobra chuj nie przynudzam.

 

x070x. Pięknie opisałeś swoją historie. Życze ci , abyś trzymał posade ile sie da.

 

 

P.S-- Ale nie przesadzaj z tym no-lifowaniem i codziennym byciem w topce spamerów. ;D

 

Pozdrawiam ChiLL~~~

 

kurwa ale sie rozpisałem .

CS16PLAYER

Opublikowano

Zanudzic nie zanudziles ale pierdolisz o tym moderatorze jakby to bylo cale twoje zycie. Moderowanie na forum to tak jakbys poszedl teraz do sąsiada i pozamiatal mu chate za free.Ludzie ciesza sie z bycia moderatorem tylko nie wiem czemu : ) Odpierdalasz robote za ludzi ktorzy zalozyli te forum ^^... Im wiekszy ranga tym jestes wiekszym chlopcem od odpierdalania brudnej roboty. Napisales tez ze trzeba dojrzec. Czy dla ciebie osoba dojrzala to taka ktora zamiast '' Fajne serwer chyba pogram '' nie napisze nic bo to spam ? Dojrzalosc ustala sie wg. tego kto jak pisze posty ? Jestes online przez wiekszosc dnia po szkole czy dla ciebie sprzatanie na forum sprawia wieksza przyjemnosc niz zycie ? Serialnie ci chlopie mowie co nie wejde to cie widze... Boisz sie ze jezeli 1/2 dni nie bedziesz usuwac spamu to cie wypierdola? Moze i tak bo u nich mile widziani sa no-lajferzy ktorzy beda ogarniac 24/7. Powiedz ile czasu dziennie marnujesz na odpierdalanie ze kogos brudnej roboty ? Czy nie lepiej w ten czas bylo by np. robic pompki bo to jest juz bardziej ciekawsze zadanie niz czyszczenie spamu. Masz 16 lat pamietaj to jest tylko internet i za 10 lat nikt ci nie bedzie bic brawo ze jako dziecko straciles czas na czyszczenie spamu na mpcforum. Forum MPC jest ogolnie dobrym miejscem do znalezienia wszelkich potrzebnych nam informacji i dzieki moderatorom mamy czysto na forum i wiekszy komfort odnajdywania tego co mamy odnalezc ale w czasie kiedy czyscisz forum dla ludzi ktorzy nie sa ci za to wdzieczni moglbys zrobic 150 pompek ;)) I co ci wyjdzie na lepsze ? Mam 100% pewnosci ze ktos pierdolnie ze jestem debilem i mam dziwne poglady ; )) Moje poglady sa dziwne ze czy nie sa oby prawdziwe? : >


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...