Co Się Dzieję Z Prowille? Wyjasnienie.
W związku z zamieszaniem wywołanym wśród mieszkańców naszego miasta, chciałbym poprosić wszystkich graczy posiadających działki w starym ProWille o pozostanie naszymi mieszkańcami. Nowe miasto ProWille z dnia na dzień (a właściwie z godziny na godzinę) staje się coraz ładniejsze i większe, na przełomie soboty/niedzieli bedzie się już można do niego wprowadzić.
Powodem tych przenosin były ciągłe ataki gryferów, mamy podejrzenia że to administrator bądź moderator konkurencyjnej osady ale to już nieważne. Mamy nowy cuboid, nowe mury obronne i zupełnie nowy teren na którym walczymy już od środy. Aktualnie jesteśmy na etapie budowy budynków publicznych takich jak między innymi: Ratusz, Metro czy Centrum Handlowe. Trzymajcie kciuki za nowe ProWille i nie przenoście sie do innych miast! Zaraz po ukończeniu prac poinformujemy Was o możliwej przeprowadzce, działki dla aktualnych mieszkańców będą darmowe, bez dopłat wraz z cuboidem. Nowi mieszkańcy mogą składać podania w temacie "ProWille". Pozdrawiam.

7 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się