Skocz do zawartości

ProWille

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    21
  • wyświetleń
    4 479

Co Się Dzieję Z Prowille? Wyjasnienie.


W związku z zamieszaniem wywołanym wśród mieszkańców naszego miasta, chciałbym poprosić wszystkich graczy posiadających działki w starym ProWille o pozostanie naszymi mieszkańcami. Nowe miasto ProWille z dnia na dzień (a właściwie z godziny na godzinę) staje się coraz ładniejsze i większe, na przełomie soboty/niedzieli bedzie się już można do niego wprowadzić.

 

Powodem tych przenosin były ciągłe ataki gryferów, mamy podejrzenia że to administrator bądź moderator konkurencyjnej osady ale to już nieważne. Mamy nowy cuboid, nowe mury obronne i zupełnie nowy teren na którym walczymy już od środy. Aktualnie jesteśmy na etapie budowy budynków publicznych takich jak między innymi: Ratusz, Metro czy Centrum Handlowe. Trzymajcie kciuki za nowe ProWille i nie przenoście sie do innych miast! Zaraz po ukończeniu prac poinformujemy Was o możliwej przeprowadzce, działki dla aktualnych mieszkańców będą darmowe, bez dopłat wraz z cuboidem. Nowi mieszkańcy mogą składać podania w temacie "ProWille". Pozdrawiam.

7 komentarzy


Rekomendowane komentarze

rolson26

Opublikowano

A mam takie pytanie bo na razie i tak nie mam działki to może moge pomóc coś budować bo się nudzę. Ostatnio znalazłem bardzo fajną rozległą jaskinie z duża ilością surowców ale dałem sobie spokój po dwukrotnym wpadnięciu do lawy i straceniu wszystkiego, więc teraz się nudze :D

menthosh

Opublikowano

Menthos dobra robota z tym Blogiem ProWille :D

 

 

Siewie :D

menthosh

Opublikowano

Damy sobie, w końcu jesteśmy poważnym miastem i poważnym teamem. Jeśli nie masz u nas działki, nic nie stoi na przeszkodzie abyś złożył podanie w temacie "Prowille" i u nas zamieszkał.

 

Szykujemy ciekawy event także przygotuj się :)

rolson26

Opublikowano

Kiedy event :D a podanie to 5 dni temu złożyłem i zostałem przyjęty pisałem do Relaxa ale działki mi nie przydzielił ( to było przed tym jak działki były zablokowane przez grifowanie) ;/ Przedtem z nudów zrobiłem swój szyb (niedokończony) w kopalni. Mam nadzieję że nikt mi go nie rozwali ;]

menthosh

Opublikowano

Kiedy event :D a podanie to 5 dni temu złożyłem i zostałem przyjęty pisałem do Relaxa ale działki mi nie przydzielił ( to było przed tym jak działki były zablokowane przez grifowanie) ;/ Przedtem z nudów zrobiłem swój szyb (niedokończony) w kopalni. Mam nadzieję że nikt mi go nie rozwali ;]

 

 

Sory, możliwe że nie zawaużył, moderator jednak ma niezły spam na msg. Dzisiaj wieczorem będziemy przydzielać działki nie zapomne o Tobie. Jaki masz nick w grze?

rolson26

Opublikowano

moj nick w grze to: Rolson a kuzyna m9ciek ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...