Skocz do zawartości

Worldonthetape

  • wpisów
    12
  • komentarzy
    71
  • wyświetleń
    12 050

Pierwsza Zapowiedz Nowego Projektu A Zarazem Prosba Do Was ;]


Siemka. Po powrocie na forum mam dla was wiele informacji! Nie bojcie sie nic strasznego ;) Otoz w zapasie powstal moj zapasowy blog gdyz z powodu bana nie moglem tu pisac ale teraz to sie juz zmieni :)

 

 

Kolejna wazna rzecza jest to iz wkoncu kupilem kamere dzieki ktorej bede mogl nagrywac sam osobiscie filmy :) Zreszta po co ja mam wam to mowic... poprostu obejrzyjcie film ;)

 

 

KLIK

4 komentarze


Rekomendowane komentarze

SPAT

Opublikowano

Jakie pomocy oczekujesz ?;> ;) Dobry pomysł z tym wolontariatem :)

J4KU8

Opublikowano

Brzmi ciekawie ;). Masz dobrą dykcje :rolleyes:

termiator

Opublikowano

Mamy ci pomóc z teledyskiem? :D

Mike

Opublikowano

Pomoc polegala by na pomyslach na teleedyski ;p w miare mozliwosci rzecz jasna ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...