Pierwsza Zapowiedz Nowego Projektu A Zarazem Prosba Do Was ;]
Siemka. Po powrocie na forum mam dla was wiele informacji! Nie bojcie sie nic strasznego
Otoz w zapasie powstal moj zapasowy blog gdyz z powodu bana nie moglem tu pisac ale teraz to sie juz zmieni ![]()
Kolejna wazna rzecza jest to iz wkoncu kupilem kamere dzieki ktorej bede mogl nagrywac sam osobiscie filmy
Zreszta po co ja mam wam to mowic... poprostu obejrzyjcie film ![]()

4 komentarze
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się