Czy człowiek założy w przyszłości bazę na księżycu?
Siemanko. Dzisiaj wrzucam Wam filmik, dotyczący szans na założenie przez człowieka bazy na księżycu. Co o tym sądzicie? Człowiek jest w stanie tego dokonać w najbliższej dekadzie?
Siemanko. Dzisiaj wrzucam Wam filmik, dotyczący szans na założenie przez człowieka bazy na księżycu. Co o tym sądzicie? Człowiek jest w stanie tego dokonać w najbliższej dekadzie?
1 komentarz
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się