Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarz
    1
  • wyświetleń
    461

Zmiana AdWords na Google Ads oraz zmiana innych produktów Google z dniem 24 lipca!

279 wyświetleń

26a0.png26a0.png26a0.png WAŻNA ZMIANA! W PRODUKTACH GOOGLE! 26a0.png26a0.png26a0.png

Hej! 1f4a5.png?1f4a5.png? Być może spóźniłem się z tym postem, ponieważ o tej nowości było już wspominane miesiąc temu, a aktualizacja weszła wczoraj wieczorem to jednak o tym napiszę.

Z serii #ciekawostkieCommerce

24 lipca 2018 roku Google AdWords zmienił nazwę na Google Ads.1f389.png1f389.png Pod tą nową marką są dostępne wszystkie oferowane obecnie rodzaje kampanii, w tym m.in. kampanie w sieciach wyszukiwania i reklamowej oraz kampanie wideo.

2049.png Co się zmieniło? 2049.png

Od 24 lipca 2018 roku nowa nazwa i nowe logo Google Ads są widoczne m.in. w interfejsie usługi, Centrum pomocy i dokumentach rozliczeniowych. Adres URL, którego używasz, by uzyskać dostęp do konta, czyli „adwords.google.com”, zmienił się na „ads.google.com”. Adres URL Centrum pomocy zmienił się z „support.google.com/adwords” na „support.google.com/google-ads”.

Zmiany związane z wprowadzeniem marki Google Ads nie będą miały wpływu na skuteczność Twoich kampanii, nawigację na koncie ani raportowanie.

Aby dowiedzieć się więcej o tej zmianie i o zmianach dotyczących usług DoubleClick Digital Marketing i Google

Podsumowując, zmieniło się nie tylko AdWords na Google Ads, ale także Merchant, o którym wspominałem w poprzednim poście oraz DoubleClick, czy AdSense... O wszystkich tych usługach powiem przy najbliższej okazji!

Więcej na temat zmian: 21aa.png https://www.blog.google/technology/…/new-advertising-brands/

Już niebawem otwieram swoją stronę Internetową, jednak pierw będzie konkurs, o którym także się dowiecie 1f642.png:) 1f381.png1f381.png1f381.png1f381.png1 komentarz


Rekomendowane komentarze

Google wprowadził wiele zmian i na tym z pewnością nie poprzestanie. Wierzę, że to zmiany na lepsze. Swoją drogą chciałem się pochwalić, że dzięki samej reklamie w Google moje zyski ze sprzedaży usług wzrosły o 35 % w przeciągu 4 miesięcy. Moim zdaniem to bardzo dużo, a przynajmniej mnie ten wynik bardzo satysfakcjonuje. Teraz zamierzam poszerzyć swoją działalność i będę zakładał z pomocą agencji kolejny serwis www https://www.ideoforce.pl/oferta/serwisy-www.

Link do komentarza
Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...