część 1: uzależnienia i histoia xywy marian
siema dzisiejszy temat będzie o uzależnieniach .... wszyscy jakieś mamy.. no ale dobra powiem wam coś o swoim
na początek powiem wam że mieszkam w ameryce i prowadze tam firme z suplementami diety itp...
zaczęło się wszystko w dallas w 2001 roku razem z ojcem Menestera idziemy na szlugi dzień jak co dzień zajarać jakieś zielsko itp nagle Menel powiedzial do mnie: e zoba jaka dupa !! dawaj ją zgwałcimy!! mówię: oszalałeś!! na ryj ci padło? niestety nie posłuchał i musiałem na niego czekać blisko 15 min, dobra chuj mówie ide do baru... nagle widze kolesia czarna marynara kowbojki dżinsy ide do niego zagadać nie będę się pierdolił. i tak kurwa gadamy i gadamy nagle otwiera tą marynarę wyjmuje szczykawe zdejmuje pas ze spodni, obwija na ręcę i mówi "weno kurwa zaciśnij" no to ok zaciskam i wstrzykuje sobie w żyły jakąś zielonkawą substancje
no to kurwa pytam sie co to jest odpowiedział że to marijuanen spytał sie czy chce kupić dobra chuj biore 10g za 10$ wstrzykuje sobie to kurwa w czoło żeby szybciej zadziałało jak mi to wypierdoliło w czoło to kurwa nic nie widziałem na oczy przez 3 dni szybko dotarło do mnie że uzależniłem się od tego zielska zacząłem je palić jeść żuć pić wstrzykiwać wszystko na raz nie widziałem życia poza tym a po trzech miesiącach jedyne słowo jakie znałem to "marihuanen" więc kumple zaczęli na mnie mówić marian
niestety dotarło do mnie że zamieniam się w krzak marihuany udałem się na terapie na której przytyłem 40kg

jedynym ratunkiem a zarazem pocieszeniem był dla mnie krzysz w następnej części uchyle wam prawde o zamachach w world trade center w 2001 oraz opowiem wm o mojej podrózy do brazylii w 2002
.l.

13 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się