Skocz do zawartości
  • wpisy
    4
  • komentarzy
    14
  • wyświetleń
    3 858

#4 - Nowa komenda, jakieś propozycje?


Cześć. Na swoje potrzeby dodałem do serwera taką oto komendę:

http://www.mpcforum.pl/topic/1038586-vmlib-nowa-komenda-xdes-cmd/

 

oraz funkcję dającą możliwość questem zabić innego gracza. Czy macie jeszcze jakieś propozycje co do jakichś funkcji, komend ułatwiających rozgrywkę?

4 komentarze


Rekomendowane komentarze

Mastick

Opublikowano

Destruct - zawsze byłeś dla mnie mistrzem :) A to było rok temu czy nawet dawniej. Niesamowicie się rozwinąłeś i życzę powodzenia przy dalszej pracy ! Pjona mistrzu :)

 

 

Dzięki, to miło ;) Też Cię pamiętam, dlaczego przestałeś się tym zajmować? :3

 

 

Po prostu - przeszła zajawka. Teraz znów się w te tematy zagłębiam :D Szykuj się - być może kiedyś do ciebie napiszę z pytaniem jak zacząć hah :D

 

 

Brak sprzeciwu ;)

JachuPL

Opublikowano

możliwość wyjebania gracza questem :D

 

 

//edit

Da się zrobić.

Asparte 

Opublikowano

Ustawianie dowolnego qfa dla dowolnej postaci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...