[Okiem Diaxa na Użytkowników][Ogłoszenie PARAFIALNE] Wyniki naborów Wpis opublikowany przez McTheDiax 26 Sierpnia 2013 689 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/2861-okiem-diaxa-na-u%C5%BCytkownik%C3%B3wog%C5%82oszenie-parafialne-wyniki-nabor%C3%B3w/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 ~~WYNIKI~~ Wybrałem jednego redaktora! Jest nim: +IceLaysPL+ !Gratulacje! 0
IceLaysPL 25 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Imię:Maciej Wiek:14 lat Czy cię oceniałem: Niestety, nie ;/ Ortografia:Na bardzo wysokim poziomie.
Zavetti 4 951 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Imię: MichałWiek: 17Czy cię oceniałem: NIEE (Ortografia: tak
SamWieszKto1231 71 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Imię:Dupa SloniaWiek:16Czy cię oceniałem:NieOrtografia:Perfekcyjnie.
Miyoshi 12 500 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Ah, kimże będzie ten wybraniec, który dostąpi zaszczytu prowadzenia z Tobą tegoż zacnego bloga? ;>
IceLaysPL 25 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Musze sie tam dostać, blog diaxa to moje ulubione czasopismo, a redaktor tej strony jest zajebsity !
Lesteross 747 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Wygrałem, Hurra. Jestem fejmem. Nie. Jesteś na celowniku.
IceLaysPL 25 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Nie. Jesteś na celowniku. Licze na M4, nigdy nie lubiłem padać od strzału z popularnego glocka lub randomowej snajpy ;d
Wacek_21 325 Opublikowano 26 Sierpnia 2013 NIE, NIE, NIE dobra, pośmialiśmy się wszyscy, ale może już koniec tego.. czegoś?
18 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się