[Okiem administracji na konie, tzn. użytkowników] 1#Konietti Wpis opublikowany przez Makin 19 Sierpnia 2013 2 279 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/2825-okiem-administracji-na-konie-tzn-u%C5%BCytkownik%C3%B3w-1konietti/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 35
Paweu. 4 172 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 A jak ja zrobiłem ostatnio coś podobnego to dostałem od Ciebie opierdol 2
Makin 19 657 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Jak to mówi porzekadło: "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie" 4
Naiko 2 637 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Jak to mówi porzekadło: "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie" czyli powiadasz, że kto jest wojewodą <mhm>...? 3
Wasiij Iwanowic 215 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Makin, nie takco wolno wojewodzie to nie tobie kocie!
38 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się