17 lipiec 2013r - Tajemniczy pokój Wpis opublikowany przez Artemm 17 Lipca 2013 1 635 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/2677-17-lipiec-2013r-tajemniczy-pok%C3%B3j/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 Blog na własnej domenie 8 użytkowników zagłosowało 1. Tak 6 Nie 3 Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. 6
Gość horzel Opublikowano 17 Lipca 2013 Super! Brawo stary. Czekam z niecierpliwoscią na kontynuacje! 2
stokarz 474 Opublikowano 17 Lipca 2013 Na prawdę świetne, czuć klimat Metro. Tylko proszę Cię, rób chociaż dwie pełne strony dziennie, bo jak na razie to jest za krótko. 1
Miyoshi 12 500 Opublikowano 17 Lipca 2013 Za krótko. :c Przypominają mi się stare, dobre czasy, kiedy to ja pisałam opowiadania! Robi się coraz ciekawiej, czekam na kolejne części. 1
Artemm 136 Opublikowano 17 Lipca 2013 Jeszcze jeden jutrzejszy kawałek będzie krótszy ale następnę postaram się pisać długie
5 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się