Odpowiedź do: http://www.mpcforum.pl/blog/2496/entry-2560-przemyslenie-1-supermarket-biedronka/
---
A więc tak... produkty z Biedronki nie są złe, lecz dlaczego niektóre są tak tanie? a dlatego iż czekolada Magnetic to czekolada Wawel tyle że pod inną nazwą, a wiadomo za firmę płacimy
cena w biedronce za czekoladę magnetic (wawel): 3.29 (jakoś tak)
cena czekolady wawel: 3.99
jak widać płacimy tylko za firmę, lecz producent i składniki te same.
idziemy dalej... sok Pysio to tak samo sok Pycholandia
koszt w biedronce pycholandii (pysio): 0,90 PLN
koszt Pysio: 1.20 PLN
Sok "Melly" owocowy, jest produkowany przez "Hortex" lecz też pod inną nazwą
cena "melly": 2.00 - 2.50
cena "hortex" - 3.29
produkty "nasze wędliny" (czy jakoś tak)
są produkowane przez Sokołów
---
To oznacza że płacimy około 20% ceny za nazwę produktu... warto patrzeć na tył etykiety niż na nazwę
"nie oceniaj książki po okładce"

21 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się