O faworyzacji - kilka słów od Terik'a :)
Cześć! Dzisiaj pogadamy o faworyzacji. Bardzo trudne słowo nie wiem co znaczy więc nie wiem co to jest i z czym to się je. Tak więc po co to komu? taka sytuacja etc.
Seldek i Makin som najlepsi ![]()
Pisssss joł joł :3

9 komentarzy
Rekomendowane komentarze