Skocz do zawartości

Blogownia Ace'a

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    101
  • wyświetleń
    4 721

O faworyzacji - AceBoy'owe przemyślenia


AceBoy

3 541 wyświetleń

Chciałbym się odnieść do tego cóż Makin napisał.

 

Zacznijmy od tego, że forum istnieje 6lat tylko i wyłącznie dzięki kokoszowi, a nie Tobie, Makin ;). Nie myl tych rzeczy, bo to są jednak 2 różne.

Kolejna rzecz zastanawiające jest to, że tytuł mówi o faworyzacji, a treść mówi o osobach, które odchodzą (robią własne) itp. Co ma piernik do wiatraka.

 

A teraz przejdę do meritum - skoro już padła kwestia faworyzacji.

Każdy, kto śledzi rozwój forum, widzi, iż jednak istnieje faworyzacja ze Twojej stronie, Makinie. Bo po prostu nie jest "idiotą" i nie daje się ulegać manipulacjom ;).

 

Piękne przykłady - bany/ubany Endymiona, Kasia itp.

Nadawanie VIP'ów za jakieś pierdoły. Choć jak mnie pamięć nie myli w AZ/AT była mowa o tym, że VIP'y ma nadawać tylko i wyłącznie kokosz :).

Sami tworzycie regulamin, który przez Was jest łamany. To się tyczy akurat części osób. Dzieje się tylko i wyłącznie z tego powodu, że po pierwsze otrzymują taki przykład, a nie inny, Po drugie, mając znajomości można łamać regulamin bezkarnie ;).

I wiele różnych innych rzeczy.

 

 

Kiedyś jako Admin byłeś obiektywny, ale od dłuższego czasu wcale taki nie jesteś. Skończył się stary dawny Makin.

66 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Marcuśny

Opublikowano

Taka prawda, zawsze tu była faworyzacja, ja tu dam przykład kikiego dupoliz jakich mało połączone konta, plakietki, vip, kid po odrzuceniu aplikacji, unbany etc.

Zwykły user musi "odsiedzieć" swego bana, a taki kiki napisze i zaraz ub + dodatkowo plakietkę dostanie.

Podobna sytuacja była z "Z Bugowany" makin zmianił mu nick (usunął spacje) niby nic takiego, ale wiele razy w sugestiach były tematy o lekkich zmianach w nicku (kosmetyka) to oczywiście sie słyszało"trzeba było myślec jak zakładałeś konto teraz to wygraj golda" + dodatkowo makin zbił mu all warny.

Pełno jest takich osób a makin jako administrator powinien dawać przykład, teraz na forum jest samowolka, jedyni z wyższych rang którzy sie nie zmienili to TCQ i Antix. reszcie odbilo przez kolorek.

Miyoshi

Opublikowano

W ogóle najlepiej wpaść na MPC po dość długiej nieobecności i wygłaszać kazania niczym ksiądz z ambony. Sorry Ace, nie mam nic do Ciebie, ale według mnie przesadzasz z tą swoją polemiką.

AceBoy

Opublikowano

Nie chcę mieć tutaj tysiące komentarzy i to jeszcze typu: Dzień dobry itd. Ani bezsensownych kłótni i rozmowach nie wiem o czym. Tak więc, komentarze, które takie były to zostały usunięte :).

botanicFTS

Opublikowano

Po co robisz to zamieszanie? Znowu jest to samo, ktoś, kto mało wie, dużo gada, gada fakty wyjęte z dupy i nakręca dodatkową spinę. Te bany dla mnie i endymiona były dla beki nadane przez Makina, jeżeli już jesteście tacy ciekawscy. Skoro on je nadał, to miał prawo je zdjąć bez tłumaczenia osobom postronnym. Ot całą filozofia. Nie rozumiem tego całego szumu w okół jego, on nic nie zrobił, a ten blog i jego komentarze to jeden wielki ból dupy i wylew żalów, jak tu nie jest źle itd. a tak na prawdę, 90% z tych wszystkich żalących się, jakie to MPC jest złe dało by sobie obciąć ręce aby mieć range. Tyle, płaczki.

Paweu.

Opublikowano

Po co robisz to zamieszanie? Znowu jest to samo, ktoś, kto mało wie, dużo gada, gada fakty wyjęte z dupy i nakręca dodatkową spinę. Te bany dla mnie i endymiona były dla beki nadane przez Makina, jeżeli już jesteście tacy ciekawscy. Skoro on je nadał, to miał prawo je zdjąć bez tłumaczenia osobom postronnym. Ot całą filozofia. Nie rozumiem tego całego szumu w okół jego, on nic nie zrobił, a ten blog i jego komentarze to jeden wielki ból dupy i wylew żalów, jak tu nie jest źle itd. a tak na prawdę, 90% z tych wszystkich żalących się, jakie to MPC jest złe dało by sobie obciąć ręce aby mieć range. Tyle, płaczki.

Mam przez to rozumieć że Antix i inni GM też robili to dla beki ?

Vanosh.

Opublikowano

Siemka! Jak wasze zdrówko. Niemiecka rada - stop kłótnie, podpisy pod komentarzem. :/

AceBoy

Opublikowano

Po co robisz to zamieszanie? Znowu jest to samo, ktoś, kto mało wie, dużo gada, gada fakty wyjęte z dupy i nakręca dodatkową spinę. Te bany dla mnie i endymiona były dla beki nadane przez Makina, jeżeli już jesteście tacy ciekawscy. Skoro on je nadał, to miał prawo je zdjąć bez tłumaczenia osobom postronnym. Ot całą filozofia. Nie rozumiem tego całego szumu w okół jego, on nic nie zrobił, a ten blog i jego komentarze to jeden wielki ból dupy i wylew żalów, jak tu nie jest źle itd. a tak na prawdę, 90% z tych wszystkich żalących się, jakie to MPC jest złe dało by sobie obciąć ręce aby mieć range. Tyle, płaczki.

 

Jak to się mówi - życie ;). Jesteśmy tacy ciekawscy, bo to już się robi nudne widząc co chwile bany i potem unbany. Już nie wchodzę w szczegóły za co. Po prostu jeśli to żarciki to robi tam gdzie te żarty powstały...

To tak jakby na studiach dziekanat co chwilę Ciebie wywalał i przywracał. Reszta studentów potem by się zastanawiała czy przypadkiem ich samych to nie spotka :).

 

No to widać ja do tych Twoich 90% nie należę.

 

I teraz jeszcze jedno, Nie kwestionuję tego, że może bez tłumaczenia zdejmować. Tylko wprawia większość osób w stan irytacji to, że takie żarciki są przenoszone na forum, gdzie to nie powinno mieć miejsca.

Miyoshi

Opublikowano

Oj, Ace. Ty idealisto. Chyba pomyliłeś troszkę rzeczywistość z wirtualnym światem. Widzisz - tutaj mamy forum. Forum, które jest dość osobliwe, ale dalej pozostaje forum. Poza tym, tak jak napisał Seldek, nie staniesz się drugim Sofoklesem - nie było Cię na forum dość długo. Przyszedłeś, wyniuchałeś jakąś 'spinę' i teraz przychodzisz niczym wszystkowiedzący i zbawiający? Błagam Cię.

fatumboba

Opublikowano

Ciekawa lektura w tych komentarzach :) Też chciałem wpłynąć na to jaki nie raz jest stosunek do zwykłych użytkowników, bo wydawało mi się,że to nie użytkownicy są najważniejsi. Tak samo co do faworyzacji niektórych osób. Niestety tak już jest,że masz znajomego na wysokim stanowisku to nie tylko będziesz łagodniej traktowany,ale także z czasem dostaniesz dobre stanowisko. To jest życie i w nim jeszcze nie raz dostaniesz przykrą lekcję. Więc nie ma sensu jeszcze przejmować się sytuacją na forum. Świata nie zmienisz,albo używaj forum, ewentualnie szanuj ludzi,którzy tutaj są,albo już tutaj nie wchodź. Nic nie zmienisz. Też jakiś czas temu uważałem,że Makin nie zasługuje na miano admina,bo coś tam coś tam. Nie ważne, ale de facto widziałem jak zachowuje się chociażby na swoim twitchu i wiem,że to jest porządny facet. Po prostu nie zatruwaj sobie głowy myślami o forum. Zapewne w życiu masz ich wystarczająco jak każdy z nas.

botanicFTS

Opublikowano

Mam przez to rozumieć że Antix i inni GM też robili to dla beki ?

Czy Antix i "inni" GM zbanowali kogoś na chwilę, aby potem go odbanować? Jeżeli tak, daj przykład.

AceBoy

Opublikowano

Tutaj ma się toczyć dyskusja na poziomie, a nie gimbusiarnia :). Zbędne komentarze są usuwane.

Immoral

Opublikowano

Oj, Ace. Ty idealisto. Chyba pomyliłeś troszkę rzeczywistość z wirtualnym światem. Widzisz - tutaj mamy forum. Forum, które jest dość osobliwe, ale dalej pozostaje forum. Poza tym, tak jak napisał Seldek, nie staniesz się drugim Sofoklesem - nie było Cię na forum dość długo. Przyszedłeś, wyniuchałeś jakąś 'spinę' i teraz przychodzisz niczym wszystkowiedzący i zbawiający? Błagam Cię.

A skąd Ty wiesz,że nie było go na forum ?

Paweu.

Opublikowano

Czy Antix i "inni" GM zbanowali kogoś na chwilę, aby potem go odbanować? Jeżeli tak, daj przykład.

Mówię tu o banach które były za obrazy itp. słuszne a i tak za chwilę był ub. Nie będę tutaj podawał przykładów, jak chcesz to PW.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...