Przepis na końską sałatke :) Wpis opublikowany przez Zavetti 19 Kwietnia 2013 2 962 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/2296-przepis-na-ko%C5%84sk%C4%85-sa%C5%82atke/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 Drugi i zarazem ostatni film w moim wykonaniu. Sucho na kilometr, ale przynajmniej HD i kamerka ;_; http://www.youtube.com/watch?v=bIGTfRI9ZAI 25
Zavetti 4 951 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 @Arko Siostra @Legenda Szczerze to sos był nawet dobry i go nie wyrzuciłem, sałate umyłem i dałem sąsiadowi, który hoduje króliki.
190475378597218903438 3 277 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 0:13 Doświadczenie 1. Obserwujemy nowy gatunek człowieko-konia zwanym "Zavetti", według nas teraz obiekt próbuje zaciągnąć się sałatą ale wydaje się że rozmiar sałaty przekracza rozmiar jego szczęki. 2:27 Wazelina Powinieneś ściągnąć haracz od firm których log użyłeś w filmie
卿SeleX 1 731 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 Zav, podobno da się ugotować parówki w czajniku, możesz to dla mnie sprawdzić?
卿SeleX 1 731 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 To pewnie coś w stylu zupek Vifon, otwierasz, wrzucasz, włączasz czajnik i parówka gotowa raz, dwa.
Baku. 1 918 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 "Czili też musimy dać bardzo malutko" i wyjebał całą saszetke xDDDDDDDD 2
jutrojembekon 1 439 Opublikowano 20 Kwietnia 2013 Hahahahahha gdzie kupiłeś maskę konia? I fajny sos, truskawki i naprawde znikoma ilość chili :DD
Vanosh. 3 826 Opublikowano 20 Kwietnia 2013 uważajcie, jedynie bardzo mało tego dajemy. still full opakowania/butelki.
Zbugowany 103 Opublikowano 20 Kwietnia 2013 Zavetii naprawde zrobiłem to cuś ale to jest nie dobre pfu pfu pfu i ja tez wysypałem całe chilii bo myślalem ze to dobrze :G
58 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się