Skocz do zawartości

haRnasiek.Blog

  • wpis
    1
  • komentarzy
    15
  • wyświetleń
    1 935

Zarabiaj w internecie! Jedyne co potrzebujesz to sprawny mikrofon oraz trochę czasu i chęci! :)


logo.png

 

 

 

Witam wszystkich, jak już pewnie widzicie po logo, ten blog będzie poświecony zarabianiu przez internet.

Firma VOICE LAB specjalizuje się w tworzeniu oraz rozwijaniu technologii

odszumiania i rozpoznawania mowy. Założona została w 2009 roku przez

Tomasza Szwelnika i Marcina Kuropatwińskiego, dwóch absolwentów

Politechniki Gdańskiej. W 2012 roku do zespołu dołączył Jacek Kawalec,

współtwórca Wirtualnej Polski oraz inwestor wielu innowacyjnych

przedsięwzięć. Kluczowym produktem VOICE LAB jest oprogramowanie do

rozpoznawania mowy, zamiany mowy ciągłej na tekst. Technologia jest

przygotowana do użycia dla różnych obszarów zastosowań takich jak:

telekomunikacja, medycyna, prawo oraz media.

 

To tyle o programie. Teraz do rzeczy.

 

Strona www na której będziemy zarabiać.

 

pracujrazemznami.pl

 

 

Polecam zapoznać się z regulaminem oraz faq.

 

Rejestracja:

http://www.pracujrazemznami.pl/VLEmployee/registerUser

 

Jeżeli chcecie, możecie w polecanych użyć mojego adresu email, lecz nie zmuszam :) Ja na tym zyskam, wy nic nie stracicie, a moze i w przyszłosci zyskacie ;-) Mój email : [email protected]

 

Po zalogowaniu się, przechodzimy do zakładki Nowe Zadanie

Mamy tam do wyboru kilka opcji, nas na chwilę obecną bedzie interesować tylko jedna - Nagrywanie

 

Na początku, mamy do przejscia prosty test mikrofonu, radzę go przejść i ustawienia dobre ustawić, by nie było problemów z jakością dzwięku.

 

Gdy już to zrobimy, klikamy Dalej

 

I bedziemy znajdować się na takiej stronie

 

su2cqt.jpg

 

Na górze mamy informacje o aktualnie nagranych minutach i zarobionych pieniądzach, pod warunkiem, że przejdziemy test jakości.

 

Czerwony przycisk służy do wlączenia i wyłączenia nagrywania, po nagraniu danego zdania, klikamy upload, i lecimy dalej...

 

Wszystkie odpowiedzi na zarobki, informacje o serwisie znajdziecie pod tym adresem.

http://www.pracujrazemznami.pl/faq/list?offset=0&max=10

 

 

Jeżeli macie jakieś problemy, pytania... pisać smiało! Chętnie pomogę tu, jak i na gg: 41416079.

 

Pozdrawiam, dużych zarobków ;)

15 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Gość daronian

Opublikowano

Jeden z punktów regulaminu ukryty pośród tych 'fajniejszych podpunktów':

 

 

Czy dostanę od Państwa PIT-11 mówiący o uzyskanym wynagrodzeniu i potrąconym podatku?

Od przychodów z tytułu wykonywania usług na podstawie umowy o dzieło pobiera się zryczałtowany podatek dochodowy wówczas, gdy kwota należności określona w umowie nie przekracza 200 zł, a sama umowa została zawarta z osobą niebędącą pracownikiem płatnika. Stanowi tak art. 30 ust. 1 pkt 5a ustawy o pdof (Dz. U. z 2012 r. poz. 361 ze zm.).

Za odprowadzenie zryczałtowanego podatku odpowiedzialny jest zamawiający dzieło, natomiast wykonawca dzieła nie dolicza tego dochodu do swoich pozostałych dochodów i nie wykazuje tego dochodu w żadnym zeznaniu podatkowym rocznym. Nie otrzymuje też PIT11 z tego tytułu.

Miłego zarobku. -.-

Gość daronian

Opublikowano

PIT - wszystkie podatki, itp. to niby tylko 5%? o.O

haRnasiek.

Opublikowano

Jebło mi się. Przeczytaj co napisane jest w regulaminie 2x. potem sprawdz ile sie zarabia, tu macie ss by was zaspokoic.

 

BwSA7bR.jpg

SebuśPL

Opublikowano

Powodzenia chłopaki :D Zwłaszcza ci co są już pełnoletni ;)

Słuchajcie harnaśa a będziecie w zimę boso chodzić. :D

haRnasiek.

Opublikowano

Powodzenia chłopaki :D Zwłaszcza ci co są już pełnoletni ;)

Słuchajcie harnaśa a będziecie w zimę boso chodzić. :D

 

No, wypierdalaj ;)

PanZycia

Opublikowano

Uwzględniłeś to w swoich rozliczeniu podatkowym? Byłeś w US z tym? Jak nie to łamiesz prawo.

haRnasiek.

Opublikowano

Uwzględniłeś to w swoich rozliczeniu podatkowym? Byłeś w US z tym? Jak nie to łamiesz prawo.

 

Czytałeś całą umowe? :)

kubasinski873

Opublikowano

Czy tylko mi strona nie działa ? Ten SS jest twój ?

Venti_

Opublikowano

Dużo da się na tym zarobić? bo wątpie niż kilka tysięcy, dlatego wolę PPA ;)

Gość Menesterowy

Opublikowano

Tak, czytałem całą umowę, przestań o niej pierdolić. Serwis nie odprowadza podatku, a będąc niepełnoletni to opiekun musi to zrobić. Zarabiam na PPA od kilku lat, więc przestań udawać znawcę w temacie zarobku przez internet. Polecam zapoznać się z regulaminami strony. Przy okazji, sprzedając tyle 'głosu' prywatnej firmie zarabia się x2 - x3 tyle.

Met3ertrixT

Opublikowano

Oj czemu jam nie być Pełnoletni :(

 

Etam ciesze sie że nie, bo dłużej do śmierci :3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...