Skocz do zawartości

Matheeo sejs

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    22
  • wyświetleń
    2 308

DWA SŁAWY- Nie Wiem Nie Orientuję Się


Siema ludziska!

Krótko i na temat: Dwa Sławy- Nie Wiem Nie Orientuję Się.

Zajebista płyta (szkoda że nie chciało mi się sprawdzić wcześniej), pełna różnych smaczków. Follow up'y, hashtagi, metafory, tego jest pełno, trudno wyłapać wszystko po pierwszym przesłuchaniu.

Sprawdzać i jarać się:

 

 

Playlista:

2 komentarze


Rekomendowane komentarze

botanicFTS

Opublikowano

dobre dobre, sory ze tu to wtrące, ale oni upodbniają się troche do Laika, ale nikt w polsce jak on i czekam na jego nastepne wydawnictwo

hrabia14

Opublikowano

To, że podoba mi się KAŻDY gatunek muzyczny oprócz polskiego rapu pozostanie dla mnie wieczną tajemnicą...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...