Skocz do zawartości

SummonerRift

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    22
  • wyświetleń
    1 894

Jak stać się prawdziwym graczem [1] - Jak banować i nie dać się zbanować

419 wyświetleń

Cześć , i pora na 1 artykuł ,, Jak stać się prawdziwym graczem '' , dzisiaj zajmiemy się tematem dotyczących banowania bohaterów , jak najlepiej piknąć żeby nasz team miał duże korzyści na scoutrowania przeciwnika oraz inne podpowiedzi .

 

Zaczniemy od podpowiedzi :

 

Dużo graczy denerwuje się że sojusznik ( First Pick ) zbanował twoją ulubioną postać ( w przypadku postaci OP np: Ammumu , Malphite , Shen , Twisted Fate , Vi , Darius ) , jednak musimy pomyśleć z innej strony , jeżeli nasz sojusznik nie zbanuje twojej The Best postaci , może piknąć ją sojusznik ( Two Pick , Three Pick ) w takim przypadku jesteśmy strasznie osłabieni ponieważ mają bardzo mocną postać , a my zostajemy z innymi swoimi bohaterami .

Wniosek:

Zawsze daj rozsądnie zbanować swojemu sojusznikowi ( First pikowi ) i picknij inną postać którą możemy wyccerować swoją grę .

 

Banowanie bohaterów :

 

Banowanie bohaterów jest to bardzo ważna i decydująca sprawa dla twojego teamu oraz szanse na wygranie rundy . Jeżeli zostałeś First Pikiem i chcesz rozsądnie rozprowadzić ban dla bezpieczeństwa swojej drużyny powinniśmy zbanować postacie które są nazywane OP . Dużo innych graczy banuje postacie które są zagrożeniem dla siebie co wnioskuje o egoistycznym zachowaniu , ponieważ w takiej sytuacji nie zostało zbanowanych większość postaci OP = Wielkie zagrożenie . Kogo najlepiej banować :

 

- Ammumu - Shen

- Malphite - Darius ( w przypadku niskiego elo)

- Vi - Twisted Fate

 

Są to postacie najbardziej siejące zagrożenie w drużynie .

 

Jak najlepiej pickać :

 

Kolejność pickowania bohatera jest bardzo ważne ponieważ daje nam to szanse na danie sojusznikowi picknięcia coutry na przeciwnika. Ps. Bardziej ten temat się tyczy graczy grających na wyższych elo ponieważ posiadają oni oraz sojusznicy większość bochaterów co daje nam szanse na wymianę. Kolejność pickowania bohaterów :

 

1. First pick powinnien picknąć postać OP , jeżeli nie ma takiej możliwości poprzez ich zbanowanie lub nie posiadanie jej , to powinniśmy picknąć junglera .

 

2 / 3 . Te miejsca znajdują się dla Bot Line ( Support , Adcarry )

 

4. Mid , powinniśmy zawsze wybierać tą postać na 4 miejscu , daje to nam na zastanowienie się i w przypadku picknięcia midowca w szybszym czasie możemy picknąć na niego coutre

 

5. Zdecydowanie Solo Top , ponieważ jest to najbardziej coutrowalna line z całej naszej rozgrywki

 

 

I to na tyle , mam nadzieje że dzisiejszy artykuł jest dłuższy niż poprzedni i wywnioskujecie jakieś pożyteczne informacje9 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Hmm , jak możesz to popraw swoją wypowiedz bo kompletnie jej nie rozumiem , najpierw piszesz że jest chujowy ( za przeproszeniem ) a potem że przeszkadza swoim ultem ? I do czego sie przekonujesz ?.

Link do komentarza

Napisano

na niskim elo, ludzie nie wiedzą do czego jest twisted fate i rzadko go nupy pickują, więc nie trzeba banować.

Link do komentarza

Napisano

"kontry" są średnio istotne, to czy wygrywamy linie zalezy od umiejetnosci last hitowania, runek, masterek, mózgu, wyczucia okazji, junglera, nie raz widziałem jak kontra na kogoś przejebała ^^.

Link do komentarza

A gdzie Kassadin, Singed, Akali ?

Tf jest słaby. Shena też się coraz mniej banuje.

>Akali

>Tf jest słaby

MEANHWILE IN COAL VII

 

Jest spoko, ale niezbyt to pomoże komuś kto jest w Silver/Bronze V gdzie leaverzy, trolle i afki to norma ;/

Link do komentarza
Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...