Zaczęta działalność Let's Playera na YouTube
Zaczołem działalność Let's Playera na swoim kanale YouTube przed feriami ile potrzeba subskrypcji by mieć konto partnerskie i co trzeba by mieć drobne pieniażki z reklam?
Staram się jak najlepiej wkładam sporo czasu w robienie swoich Inter do gier wszystko nagrywam ze swoim głosem nie zależy mi tak bardzo na Subskrybentach robię to bo lubię i chcę jak najwięcej mieć wyswietleń a zarazem widzów.
Macie do mnie jakieś małe sugestie co do:
1.Podoba się wiele osób mówiło mi że tak wy się wypowiedzcie ![]()
2.Jak ci się podoba mój głos?
3.Jest głośno dźwięk z gry czy ja?
4.Ile Subskrypcji do konta Partnerskiego?
5.Jak zarabiać na reklamach?
6.Małe sugestie rady pisz w tym punkcie.
7.Twoja Opinia na mój temat i mojego kanału YT
Bardzo dziękuję i pozdrawiam
LINK DO MOJEGO KANAŁU YT:http://www.youtube.com/user/LetsPlayManiek?feature=mhee
Maniek


13 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się