Skocz do zawartości

Maniek i Jego życie ;)

  • wpis
    1
  • komentarzy
    13
  • wyświetleń
    970

Zaczęta działalność Let's Playera na YouTube


blog-0864084001363025668.jpg Cześć wszystkim.

Zaczołem działalność Let's Playera na swoim kanale YouTube przed feriami ile potrzeba subskrypcji by mieć konto partnerskie i co trzeba by mieć drobne pieniażki z reklam?

Staram się jak najlepiej wkładam sporo czasu w robienie swoich Inter do gier wszystko nagrywam ze swoim głosem nie zależy mi tak bardzo na Subskrybentach robię to bo lubię i chcę jak najwięcej mieć wyswietleń a zarazem widzów.

Macie do mnie jakieś małe sugestie co do:

1.Podoba się wiele osób mówiło mi że tak wy się wypowiedzcie ;)

2.Jak ci się podoba mój głos?

3.Jest głośno dźwięk z gry czy ja?

4.Ile Subskrypcji do konta Partnerskiego?

5.Jak zarabiać na reklamach?

6.Małe sugestie rady pisz w tym punkcie.

7.Twoja Opinia na mój temat i mojego kanału YT

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

LINK DO MOJEGO KANAŁU YT:http://www.youtube.com/user/LetsPlayManiek?feature=mhee

Maniek

 

blogentry-351104-0-72240200-1363025579_thumb.jpg

13 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Lenartowy

Opublikowano

ale że co? i jaki kanał, bo za cholerę nie widzę ani nazwy, ani linku.
Co do partnera, to dzięki RPM Network praktycznie każdy może go mieć i zarabiać pieniążki.
Jednak są to na prawdę grosze...

Mączka

Opublikowano

Jeżeli myślisz o zostanie na YT na dłużej to jedyny partner jaki polecam to Machinima, na początek normalne AdSense Cie powinno zadowolić ;). Pozdro

harnasツ

Opublikowano

zmien mikrofon bo z takim gowno zdzialasz

marianeko12

Opublikowano

zmien mikrofon bo z takim gowno zdzialasz

Zmienie na mikro dla gracza ze słuchawkami kupie takie ;)

marianeko12

Opublikowano

Jeżeli myślisz o zostanie na YT na dłużej to jedyny partner jaki polecam to Machinima, na początek normalne AdSense Cie powinno zadowolić ;). Pozdro

AdSense jak dołączyć podasz mi linka może ? I wyjaśnisz jak donich dojśc na czym polega umowa na ile ona jest i co mi oferują?

xDeStRuCtx

Opublikowano

Przeczytaj dokumentację i się dowiesz wszystkiego, a nawet więcej ;)

marianeko12

Opublikowano

Dzięki wam wszystkim za pomoc ale trzeba 18 lat by mieć tego PayAp'a i dopiero kasa ;) a tak hajsu nie dostane a chciałem troche pozarabiac.

marianeko12

Opublikowano

Czy istnieje jakiś inny sposób założenie tego PayAp'a przez internet albo ilość zbieranej kasy na YT w Analityce a jak bende mieć 18 założe PayAp i mi wypłacą?

.Stunter13

Opublikowano

Oszukać system ;) tak jak ja powiedziałem ze mam 21 lat a mam 16 i zatwierdziłi tylko 1 raz przyszedł list do domu ze mam poprawić dane i czy rodzice się zgadzają na taka działalność ...

marianeko12

Opublikowano

Ale niestety nie da się zmienić wieku juz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...