Skocz do zawartości

Mostro Music vs Mpcforum

  • wpisów
    9
  • komentarzy
    94
  • wyświetleń
    4 286

PREMIERKA! Extazy feat. Sobota - Kakao Tańcz (Mostro '4 Fun' MashUp)


- - - - - - - - - P R E M I E R A - - - - - - - - -

 

Extazy feat. Sobota - Kakao Tańcz (Mostro '4 Fun' MashUp)

 

Download : http://www24.zippysh...86643/file.html

Like : www.mostrodj.tk

 

 

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

15 komentarzy


Rekomendowane komentarze

chuno

Opublikowano

ubcy ubcy ubcy Mostro na konsoli!

Mostro

Opublikowano

jezu jaki to syf..

 

Jak Ci się kurwa nie podoba to po chuj komentujesz i wylewasz swoje żale które po mnie spłyną :)

Exíle

Opublikowano

bo jak można kakao z sobotą połączyć, wcześniej swoje mixy jakoś lepiej robiłeś a teraz próbujesz czegoś nowego i zacząłeś od złożenia jakiegoś gówna, sory bro.

Keniger

Opublikowano

Hahahahahahah @up ty jesteś ładnie jebnięty o.O To jest 4FUN W dodatku mashup... Chodzi o to zeby dobrze brzmiało a jak sie nie podoba to dzidaj stad...

Mostro

Opublikowano

bo jak można kakao z sobotą połączyć, wcześniej swoje mixy jakoś lepiej robiłeś a teraz próbujesz czegoś nowego i zacząłeś od złożenia jakiegoś gówna, sory bro.

 

Wielki znawco, zacznijmy od tego, że to nie mix, to jest Mashup, jest to "4 FUN" napisane jak wół w nazwie, ale ty przecież lepiej wiesz.

Jak mnie dobijają tacy "znawcy"

Exíle

Opublikowano

proponuję kilka razy przeczytać to co napisałem, trolo elo melo ważniaki.

robiłeś wcześniej mixy, składanki, teraz próbujesz czegoś nowegho i zaczynasz od gówna.

Nie wiem nawet pod co to zaliczyć, to nawet muzyka nie jest, jakieś gówno 4fun, bleee.

eot.

Keniger

Opublikowano

proponuję kilka razy przeczytać to co napisałem, trolo elo melo ważniaki.

robiłeś wcześniej mixy, składanki, teraz próbujesz czegoś nowegho i zaczynasz od gówna.

Nie wiem nawet pod co to zaliczyć, to nawet muzyka nie jest, jakieś gówno 4fun, bleee.

eot.

I KURWA ZALICZAMY TAKIE COŚ POD MASHUP CZYLI POŁĄCZENIE DWÓCH RÓŻNYCH GATUNKÓW MUZYKI >.< + 4FUN żeby bania była rozjebana...

Mostro

Opublikowano

Tak to jest jak ktoś się nie zna na czymś a się wypowiada...

Tieru

Opublikowano

Tylko DJ'ka się zajmujesz czy też tworzysz muzykę w FL?

Marcus.

Opublikowano

Kurwa ... przyjeb zrobił mashup (a właściwie bootleg bo nie wydany ^^) i cieszy się z życia ...

przez takich jak ty z naszego clubbingu się śmieją

pozdro i pompuj dalej przyjebie o/

 

@keniger nie gatunków tylko ogólnie tracków -.- a wszystkie 4funy są chójowe

Mostro

Opublikowano

Tylko DJ'ka się zajmujesz czy też tworzysz muzykę w FL?

 

Głównie DJ, a to dla zabicia nudy :D

 

Kurwa ... przyjeb zrobił mashup (a właściwie bootleg bo nie wydany ^^) i cieszy się z życia ...

przez takich jak ty z naszego clubbingu się śmieją

pozdro i pompuj dalej przyjebie o/

 

@keniger nie gatunków tylko ogólnie tracków -.- a wszystkie 4funy są chójowe

 

Śmieją to się z Ciebie ludzie jak im na imprezach puścisz dubstep. Najważniejsze aby ludziom się podobało. I Kim ty do Chuja jesteś, żeby mnie tutaj hejtować, zrób coś lepszego, pokaż co potrafisz to będziemy wtedy rozmawiać "PRZYJEBIE". Co do 4Funów, mówisz, że wszystkie są chujowe, to ty chyba żyjesz 100 lat za murzynami i słuchasz tylko FTB stacja Disco Polo :)

Props.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...