Skocz do zawartości

KonkurSyy Noroxor'a

  • wpis
    1
  • komentarzy
    18
  • wyświetleń
    1 311

Konkurs MIX do wygrania:WarZ 24h,Steam z dota2 i 3x Limit Like


konkursnoroxora.png

Witam Was!

 

W pierwszym konkursie MIX na moim blogu!

 

Do wygrania będzie:

-Klucz do WarZ 24h

-Konto Steam z Dota 2(Na koncie grałem tylko z 2 razy

:))

-3x Limit Like

^Taka będzie kolejność losowania^

 

 

Warunki wzięcia udziału w konkursie:

- Dać 10 like w moich postach (Obojętnie w jakim poście )

- Dodać komentarz Biorę udział w konkursie

 

 

Regulamin:

-Jeśli ktoś nie spełnił wymogów konkursu napiszę w komentarzu i niestety nie będzie brał udziału w konkursie

- Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko raz

- Nie piszemy tu nic, oprócz formułki konkursowej ("Biorę udział w konkursie") - Kara: Usunięcie komentarza

- Regulamin może ulec zmianie

- Numerek użytkownika jest podany obok nicku u dołu bloga

- Losowanie numerku będzie na stronie: www.random.org

- Wszelkie pytania proszę składać na PW

- Filmik zostanie wstawiony z losowaniem

 

Zawsze wszystko sprawdzam i jeśli coś z podanych warunków nie będzie wypełnione to grozi kara wyrzucenia z konkursu

 

Wszystko będzie wysyłane na PW!

 

Nagrody zostaną wylosowane spośród wszystkich użytkowników biorących udział

 

Konkurs trwa do 05.01.13 o godz. 18:00

(Możliwe małe opóźnienie)

 

W konkursie biorą udział:

1.KomputeromaniaK

2.Strepsils

3.Foursis

4.Loocker

5.Kroganin1

6.Damian2001

7.LastPhoenix450

8.adam200

Zezwolenie na Konkurs od Gamus'a

18 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Foursis

Opublikowano

Biorę udział w konkursie

adam200

Opublikowano

Zezwolenie na konkurs dostałeś?

damian2001

Opublikowano

Musisz dać Limit like

Dam tylko że miałem limit wykorzystany

Gość LastPhoenix450

Opublikowano

Biorę udział w konkursie

adam200

Opublikowano

Biorę udział w konkursie

Taki KaWai<3

Opublikowano

Biorę udział w konkursie

 

Brakuję 3 like, dodam cię na liste i czekam na like ;P

Victooor

Opublikowano

Biorę udział w konkursie.

 

PS. Zalezy mi głównie na kluczu do WarZ :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...