Konkurs! Do WYGRANIA 150 lajków! [ZMIANA ZASAD! TRZEBA DAĆ 2 LIKE!][WYNIKI 30.12.2013!]
Siemankoooooooooooooooo!
Organizuje konkurs w którym do wygrania jest 150 lajków!
/////ZGODĘ MAM OD GAMUS'a/////
Co należy zrobić?:
Dać 2 lajki.
Napisać w blogu komentarz "Biorę udział w konkursie Terik'a"
Terminy:
Start konkursu - 27.12.2012 (CZWARTEK)
Koniec konkursu - 30.12.2012 (NIEDZIELA)
Regulamin:
- Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko raz
- Dokładnie wypełniajcie warunki udziału w konkursie - jeśli nie wypełnione Kara: Nie wzięcie udziału w konkursie
- Nie piszemy tu nic, oprócz formułki konkursowej ("Biorę udział w konkursie Terik'a") - Kara: Usunięcie
komentarza
- Losowanie numerku będzie na stronie: www.random.org
- Wszelkie pytania proszę składać na PW
//Zapożyczone od Binnion, mam nadzieję że się nie obrazisz!//
Wszystko będzie sprawdzane i jeśli któryś z punktów warunku nie zostanie wypełniony, nie weźmiesz udziału w konkursie.
Lista osób zgłoszonych:
1. Achtung Achtung
2. logout1234
3. CheaterMan
4. Shiniox
5. Binnion
6. CiachoPolska
7. st1m
8. Yuraichi
9. wiesiekex
10. CiasteczkoMen
11. jackraymund
12. TheDominik
13. bartollinix
14. Hustel
15. lux.
16. Piteruum
17. Astern
18. Muner
19. jackraymund
20. Excorus.
21. kowalskidevelop
22. AdzikXD
23. Fringe
24. LastPhoenix450

28 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się