Harry Potter I Insygnia Śmierci: Część I
Harry Potter
12 użytkowników zagłosowało
-
1.
-
Tak <39
-
Nie ..|.. (^-^) ..|..1
-
Nie wiem,1
-
Dlaczego pytasz?1
-
-
2.
-
5 ( Super)7
-
4 (Móg?by by? lepszy)3
-
3 (?redni)2
-
2 (Niefajny)0
-
1 (Klapa -_-)0
-
- Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
Ode mnie: A koniec miał być po ostatniej :P

Potęga Voldemorta rośnie w siłę. Przejął kontrolę nad Ministerstwem Magii i Hogwartem. Harry, Ron i Hermiona decydują się na kontynuację woli Dumbledore'a. Podejmują próbę znalezienia pozostałych horkruksów, żeby pokonać "Czarnego Pana".
Według mnie tytuł powinni zmienić na Harus Poterus i Insygnia Śmiec, bo to jest już przeciąganie w nieskończonoś jednego wątku.
Ciekawi mnie co wy o tym filmie myślicie po obejrzeniu zwiastuna.

14 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się