Skocz do zawartości

Kinematografia.

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    27
  • wyświetleń
    2 932

Harry Potter I Insygnia Śmierci: Część I


Harry Potter  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak <3
      9
    • Nie ..|.. (^-^) ..|..
      1
    • Nie wiem,
      1
    • Dlaczego pytasz?
      1
  2. 2.

    • 5 ( Super)
      7
    • 4 (Móg?by by? lepszy)
      3
    • 3 (?redni)
      2
    • 2 (Niefajny)
      0
    • 1 (Klapa -_-)
      0

Ode mnie: A koniec miał być po ostatniej :P

 

7342708.3.jpg?l=1289014224000

 

Potęga Voldemorta rośnie w siłę. Przejął kontrolę nad Ministerstwem Magii i Hogwartem. Harry, Ron i Hermiona decydują się na kontynuację woli Dumbledore'a. Podejmują próbę znalezienia pozostałych horkruksów, żeby pokonać "Czarnego Pana".

 

 

Według mnie tytuł powinni zmienić na Harus Poterus i Insygnia Śmiec, bo to jest już przeciąganie w nieskończonoś jednego wątku.

 

Ciekawi mnie co wy o tym filmie myślicie po obejrzeniu zwiastuna.

14 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Essiek

Opublikowano

Bedzie fajnie i zamowie niedlugo bilety

Morrison

Opublikowano

jedyne fajne czesci to te pierwsze 2, reszta juz robiona dla kasy... i to napewno tez takie bedzie.

Mikiel^^

Opublikowano

jeszcze 8 dni :P

Myślałem, że jutro :P

Mikiel^^

Opublikowano

jedyne fajne czesci to te pierwsze 2, reszta juz robiona dla kasy... i to napewno tez takie bedzie.

Prawda.

Mikiel^^

Opublikowano

Po ilości komentarzy już widać, że na pewno nie zbiednieją :)

Explosion

Opublikowano

Po samym trailerze widać jakie to będzie zajebiste i mam nadzieję że nie pójdę niepotrzebnie na tę premierę o 24 :P (zawsze chodzę :D)

Mikiel^^

Opublikowano

Po samym trailerze widać jakie to będzie zajebiste i mam nadzieję że nie pójdę niepotrzebnie na tę premierę o 24 :P (zawsze chodzę :D)

Przecież to jest dawanie zarobić dodatkowych pieniędzy dla kina. Kilka godzin chyba wytrzymasz.

matikoli12

Opublikowano

Ahh niedawno czytałem Książkę tej części. Ciekawe czy tym razem w filmie zawalą sprawę tak jak w poprzedniej części czy uda się tym razem.

GarfieldPL

Opublikowano

mam nadzieje ze bedzie git a nie jak ostatnia (0 akcji)

Kobier

Opublikowano

Bylem na filmie i jak dla mnie wieje nuda. Tak rozciagniety film. Hmmm ostatnie 30 min bylo ok bo cos sie dzialo.

Mikiel^^

Opublikowano

Bylem na filmie i jak dla mnie wieje nuda. Tak rozciagniety film. Hmmm ostatnie 30 min bylo ok bo cos sie dzialo.

Można było się tego spodziewać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...